Geany 1.30 - en to lt translation catalogue (1254 entries)

en: Integrated Development Environment
lt: Integruota k��rimo aplinka

en: A fast and lightweight IDE using GTK+
lt: Greita ir supaprastinta k��rimo aplinka naudojanti GTK+

en: Text;Editor;
lt: Teksto;Redaktorius;

en: _Toolbar Preferences
lt: ��_ranki�� juostos nustatymai

en: _Hide Toolbar
lt: _Sl��pti ��ranki�� juost��

en: _Edit
lt: K_eisti

en: _Format
lt: _Formatas

en: I_nsert
lt: ��_terpti

en: Insert _ChangeLog Entry
lt: ��terpti _keitim�� ��urnalo ��ra����

en: Insert _Function Description
lt: ��terpti _funkcijos apra��ym��

en: Insert Mu_ltiline Comment
lt: ��terpti _keli�� eilu��i�� komentar��

en: _More
lt: _Daugiau

en: Insert File _Header
lt: ��terpti f_ailo antra��t��

en: Insert _GPL Notice
lt: ��terpti _GPL ��sp��jim��

en: Insert _BSD License Notice
lt: ��terpti _BSD licencijos ��sp��jim��

en: Insert Dat_e
lt: ��terpti _dat��

en: invisible
lt: nematomas

en: _Insert "include <...>"
lt: ��_terpti ���include <...>���

en: Insert Alternative _White Space
lt: ��terpti _alternatyv�� tarp��

en: _Search
lt: _Ie��koti

en: Open Selected F_ile
lt: Atverti pasirinkt�� _fail��

en: Find _Usage
lt: Kiek kart�� _panaudota

en: Find _Document Usage
lt: Kiek kart�� _panaudota dokumente

en: Go to Symbol Defini_tion
lt: Eiti �� simbolio apra��ym��

en: Conte_xt Action
lt: Kontekstinis _veiksmas

note: Column legend: *   [0] = Filetype constant (GEANY_FILETYPES_*) *   [1] = CTags parser (TM_PARSER_*) *   [2] = Non-translated filetype name (*not* label for display) *   [3] = Translatable human filetype title prefix or NULL to use [2] *   [4] = Title type (TITLE_*) constant (ex. TITLE_SOURCE_FILE is
en: None
lt: Joks

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Current chars
lt: Esami simboliai

en: Match braces
lt: Atitikti petne��as

en: Left
lt: Kair��

en: Right
lt: De��in��

en: Top
lt: Vir��us

en: Bottom
lt: Apa��ia

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Load files from the last session
lt: ��krauti failus i�� paskutin��s sesijos

en: Opens at startup the files from the last session
lt: Paleidimo metu atveria failus i�� paskutin��s sesijos

en: Load virtual terminal support
lt: ��kelti virtualaus terminalo palaikym��

en: Whether the virtual terminal emulation (VTE) should be loaded at startup, disable it if you do not need it
lt: Ar, paleidimo metu, ���virtual terminal emulation (VTE)��� tur��t�� b��ti ��keltas. I��junkite jei nenaudojate

en: Enable plugin support
lt: ��jungti ��skiepi�� palaikym��

en: <b>Startup</b>
lt: <b>Paleidimas</b>

en: Save window position and geometry
lt: I��saugoti lango dyd�� ir viet��

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
lt: I��saugo lango dyd�� ir viet��, atstato paleid��iant

en: Confirm exit
lt: Patvirtinti i��einant

en: Shows a confirmation dialog on exit
lt: Parodo patvirtinimo dialog�� i��einant

en: <b>Shutdown</b>
lt: <b>I��jungimas</b>

en: Startup path:
lt: Paleidimo kelias:

en: Path to start in when opening or saving files. Must be an absolute path.
lt: Prad��ios kelias atveriant ar saugant failus. Turi b��ti absoliutus.

en: Project files:
lt: Projekt�� failai:

en: Path to start in when opening project files
lt: Prad��ios kelias atveriant projekto failus

en: Extra plugin path:
lt: Papildomas ��skiepi�� kelias:

en: Geany looks by default in the global installation path and in the configuration directory. The path entered here will be searched additionally for plugins. Leave blank to disable.
lt: Pagal nutyl��jim�� Geany ie��ko visuotiniame diegimo kelyje ir konfig��racijos aplanke. ��ia nurodytame kelyje bus  papildomai ie��koma ��skiepi��. Palikite tu����i�� nor��dami i��jungti.

en: <b>Paths</b>
lt: <b>Keliai</b>

en: Startup
lt: Paleidimas

en: Beep on errors or when compilation has finished
lt: Pyptelti ��vykus klaidai ar pabaigus kompiliuoti

en: Whether to beep if an error occurred or when the compilation process has finished
lt: Ar pyptelti ��vykus klaidai ar pabaigus kompiliuoti

en: Switch to status message list at new message
lt: Gavus nauj�� prane��im�� persijungti �� prane��im�� b��senos s��ra����

en: Switch to the status message tab (in the notebook window at the bottom) if a new status message arrives
lt: Jei gaunamas naujas prane��imas, persijungti �� prane��im�� b��senos kortel�� (u��ra��in��s lango apa��ioje)

en: Suppress status messages in the status bar
lt: B��senos juostoje, b��senos prane��im�� nerodyti

en: Removes all messages from the status bar. The messages are still displayed in the status messages window.
lt: I�� b��senos juostos pa��alina visus prane��imus. Prane��imai ir toliau rodomi b��senos prane��im�� lange.

en: Auto-focus widgets (focus follows mouse)
lt: Automatinio fokusavimo valdikliai (fokusas seka pel��)

en: Gives the focus automatically to widgets below the mouse cursor. Works for the main editor widget, the scribble, the toolbar search and goto line fields and the VTE.
lt: Automati��kai suteikia fokus�� valdikliams esantiems ��emiau pel��s ��ymeklio. Veikia su pagrindiniu redagavimo valdikliu, keverzone, ��ranki�� juostos paie��ka, ���eiti �� eilut����� laukeliais ir VTE.

en: Use Windows native dialogs
lt: Naudoti lang�� tvarkykl��s dialogus

en: Defines whether to use the Windows native dialogs or whether to use the GTK default dialogs
lt: Nustato ar naudoti lang�� tvarkykl��s failo meniu dialogus ar GTK numatytuosius dialogus

en: <b>Miscellaneous</b>
lt: <b>Kita</b>

en: Always wrap search
lt: Ie��koti visame dokumente

en: Always wrap search around the document
lt: Pri��jus pabaig��, ie��koti nuo prad��ios

en: Hide the Find dialog
lt: Sl��pti paie��kos dialog��

en: Hide the Find dialog after clicking Find Next/Previous
lt: Paspaudus ���Surasti sekant��/ankstesn����� pasl��pti paie��kos dialog��

en: Use the current word under the cursor for Find dialogs
lt: Paie��kos dialoguose naudoti dabartin�� ��od�� po pel��s ��ymekliu

en: Use current word under the cursor when opening the Find, Find in Files or Replace dialog and there is no selection
lt: Atveriant paie��kos dialog��, paie��kos failuose ar pakeitimo dialoge po pel��s ��ymekliu naudoti dabartin�� ��od��

en: Use the current file's directory for Find in Files
lt: ���Ie��koti failuose��� naudoti dabartinio failo aplank��

en: <b>Search</b>
lt: <b>Paie��ka</b>

en: Use project-based session files
lt: Naudoti sesijas paremtas projektu

en: Whether to store a project's session files and open them when re-opening the project
lt: Ar saugoti projekto sesijos failus ir atverti juos atveriant projekt��

en: Store project file inside the project base directory
lt: Projekto fail�� saugoti ��akniniame projekto aplanke

en: When enabled, a project file is stored by default inside the project base directory when creating new projects instead of one directory above the base directory. You can still change the path of the project file in the New Project dialog.
lt: Kai ��jungta, projekto failas saugomas projekto aplanko viduje, kuriant naujus projektus naudojama ne auk��tesnis aplankas, bet bazinis aplankas. J��s vistiek galite pakeisti projekto failo viet�� naujo projekto dialoge.

en: <b>Projects</b>
lt: <b>Projektai</b>

en: Miscellaneous
lt: Kita

note: TODO Find a better way to map the current notebook page to the * corresponding chapter in the documentation, comparing translatable * strings is easy to break. Maybe attach an identifying string to the * tab label object.
en: General
lt: Bendra

en: Show symbol list
lt: Rodyti simboli�� s��ra����

en: Toggle the symbol list on and off
lt: ��jungti/I��jungti simboli�� s��ra����

en: Default symbol sorting mode
lt: Numatytasis simboli�� r����iavimo r����imas

en: Default sorting mode:
lt: Numatytasis rikiavimo b��das:

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Appearance
lt: I��vaizda

en: Show documents list
lt: Rodyti dokument�� s��ra����

en: Toggle the documents list on and off
lt: ��jungti/I��jungti dokument�� s��ra��o rodym��

en: Show sidebar
lt: Rodyti ��onin�� juost��

en: Position:
lt: Pad��tis:

en: <b>Sidebar</b>
lt: <b>��onin�� juosta</b>

en: <b>Message window</b>
lt: <b>Prane��imo langas</b>

en: Symbol list:
lt: Simboli�� s��ra��as:

en: Message window:
lt: Prane��imo langas:

en: Editor:
lt: Redaktorius:

en: Sets the font for the message window
lt: Nustato prane��im�� lango ��rift��

en: Sets the font for the symbol list
lt: Nustato simboli�� s��ra��o ��rift��

en: Sets the editor font
lt: Nustato redaktoriaus ��rift��

en: <b>Fonts</b>
lt: <b>��riftai</b>

en: Show status bar
lt: Rodyti b��senos juost��

en: Whether to show the status bar at the bottom of the main window
lt: Ar b��senos juosta tur��t�� b��ti matoma pagrindinio lango apa��ioje

en: Interface
lt: S��saja

en: Show editor tabs
lt: Rodyti redaktoriaus korteles

en: Show close buttons
lt: Rodyti u��darymo mygtukus

en: Shows a small cross button in the file tabs to easily close files when clicking on it (requires restart of Geany)
lt: Ant fail�� korteli�� rodo ma��us mygtukus, su kry��iuku, greitam u��v��rimui(reik��s paleisti Geany i�� naujo)

en: Placement of new file tabs:
lt: Nauj�� failo korteli�� i��d��stymas:

en: File tabs will be placed on the left of the notebook
lt: Fail�� kortel��s bus dedamos u��ra��in��s kair��je

en: File tabs will be placed on the right of the notebook
lt: Fail�� kortel��s bus dedamos u��ra��in��s de��in��je

en: Next to current
lt: ��alia dabartin��s

en: Whether to place file tabs next to the current tab rather than at the edges of the notebook
lt: Ar d��ti fail�� korteles ��alia dabartin��s kortel��s, vietoj d��jimo kra��tuose

en: Double-clicking hides all additional widgets
lt: Dvigubas spragtel��jimas paslepia visus papildomus valdiklius

en: Calls the View->Toggle All Additional Widgets command
lt: I��kvie��ia ���Rodymas->Perjungti Visus papildomus valdiklius��� komand��

en: Switch to last used document after closing a tab
lt: U��v��rus kortel�� persijungia �� paskutin�� naudot�� dokument��

en: <b>Editor tabs</b>
lt: <b>Redaktoriaus kortel��s</b>

en: Sidebar:
lt: ��onin�� juosta:

en: <b>Tab positions</b>
lt: <b>Korteli�� vietos</b>

en: Notebook tabs
lt: U��ra��in��s kortel��s

en: Show t_oolbar
lt: Rodyti ��_ranki�� juost��

en: _Append toolbar to the menu
lt: _Prid��ti ��ranki�� juost�� �� meniu

en: Pack the toolbar to the main menu to save vertical space
lt: Prid��ti ��ranki�� meniu �� pagrindin�� meniu, taip sutaupant vertikalios vietos

en: Customize Toolbar
lt: Derinti ��ranki�� juost��

en: System _default
lt: Sistemos _numatyta

en: Images _and text
lt: Paveiksl��liai ir _tekstas

en: _Images only
lt: Tik _paveiksl��liai

en: _Text only
lt: Tik _tekstas

en: <b>Icon style</b>
lt: <b>Piktogram�� stilius</b>

en: S_ystem default
lt: Sistemos n_umatyta

en: _Small icons
lt: _Ma��os piktogramos

en: _Very small icons
lt: _Labai ma��os piktogramos

en: _Large icons
lt: _Didel��s piktogramos

en: <b>Icon size</b>
lt: <b>Piktogram�� dydis</b>

en: <b>Toolbar</b>
lt: <b>��ranki�� juosta</b>

en: Toolbar
lt: ��ranki�� juosta

en: Line wrapping
lt: Skaidyti eilutes

en: Wrap the line at the window border and continue it on the next line. Note: line wrapping has a high performance cost for large documents so should be disabled on slow machines.
lt: Skaidyti eilut�� lango kra��te ir prat��sti j�� sekan��ioje eilut��je. Pastaba: eilu��i�� lau��ymas smarkiai ��takoja greitaveik��, dideliuose dokumentuose tai tur��t�� b��ti i��jungta.

en: "Smart" home key
lt: ���Protingas��� nam�� klavi��as

en: When "smart" home is enabled, the HOME key will move the caret to the first non-blank character of the line, unless it is already there, it moves to the very beginning of the line. When this feature is disabled, the HOME key always moves the caret to the start of the current line, regardless of its current position.
lt: Kai ���protingas��� nam�� klavi��as ��jungtas, paspaudus HOME klavi���� ��ymeklis bus perkeltas �� pirm�� ne tu����i�� eilut��s simbol��, nebent jis jau ten. Kai ��i galimyb�� i��jungta, HOME klavi��as ��ymekl�� visada perkels �� eilut��s prad��i��, nepaisant to kur jis yra.

en: Disable Drag and Drop
lt: I��jungti pertempim��

en: Disable drag and drop completely in the editor window so you can't drag and drop any selections within or outside of the editor window
lt: Redaktoriaus lange visi��kai i��jungti pertempim��, kad negal��tum��te pertempto joki�� pasirinkim�� ��/i�� lango

en: Code folding
lt: Kodo suskleidimas

en: Fold/unfold all children of a fold point
lt: Suskleisti/I��skleisti visus lenkimo vietos elementus

en: Fold or unfold all children of a fold point. By pressing the Shift key while clicking on a fold symbol the contrary behavior is used.
lt: Suskleisti ar i��skleisti visus susijusius ta��kus. Laikant Shift ir paspaudus ant suskleidimo simbolio bus naudojamas prie��ingas veiksmas.

en: Use indicators to show compile errors
lt: Kompiliavimo klaidom rodyti naudoti indikatorius

en: Whether to use indicators (a squiggly underline) to highlight the lines where the compiler found a warning or an error
lt: Ar naudoti indikatorius (kampuota raudona linija po ��od��iu) pary��kinti kompiliatoriaus rastas klaidas ar ��sp��jimus

en: Newline strips trailing spaces
lt: Nauja eilut�� pa��alina pabaigos tarpus

en: Enable newline to strip the trailing spaces on the previous line
lt: ��jungus, nauja eilut�� pa��alins tarpus ankstesn��s eilut��s pabaigoj

en: Line breaking column:
lt: ��vedamo teksto lau��ymo eilut��mis  stulpelis:

en: Comment toggle marker:
lt: Komentaro perjungimo ��ymeklis:

en: A string which is added when toggling a line comment in a source file, it is used to mark the comment as toggled.
lt: ��odis kuris pridedamas, pradinio kodo faile, perjungiant eilut��s komentar��. Jis naudojamas pa��ym��ti komentar�� kaip perjungt��.

en: <b>Features</b>
lt: <b>Galimyb��s</b>

en: Features
lt: Galimyb��s

en: Note: To apply these settings to all currently open documents, use <i>Project->Apply Default Indentation</i>.
lt: Pastaba: nor��dami pritaikyti ��iuos nustatymus visiems ��iuo metu atvertiems dokumentams, naudokite <i>Projektas->Pritaikyti numatytuosius atitraukimus</i>.

en: Width:
lt: Plotis:

en: The width in chars of a single indent
lt: Vieno atitraukimo plotis, simboliais

en: Auto-indent mode:
lt: Automatinio atitraukimo re��imas:

en: Detect type from file
lt: Tip�� nustatyti i�� failo

en: Whether to detect the indentation type from file contents when a file is opened
lt: Ar nustatyti atitraukimo tip�� i�� failo turinio, atveriant fail��

en: T_abs and spaces
lt: _Kortel��s ir tarpai

en: Use spaces if the total indent is less than the tab width, otherwise use both
lt: Jei bendras atitraukimas yra ma��esnis nei tabuliavimo ��enklo plotis, naudoti tarpus, kitu atveju naudoti abu

en: _Spaces
lt: _Tarpai

en: Use spaces when inserting indentation
lt: ��terpiant atitraukim�� naudoti tarpus

en: _Tabs
lt: _Tabuliavimas

en: Use one tab per indent
lt: Kiekviename atitraukime naudoti vien�� tabuliavimo ��enkl��

en: Detect width from file
lt: Aptikti plot�� i�� failo

en: Whether to detect the indentation width from file contents when a file is opened
lt: Ar aptikti atitraukimo plot�� pagal failo turin��, atveriant fail��

en: Type:
lt: Tipas:

en: Tab key indents
lt: Tabuliavimo klavi��o atitraukimai

en: Pressing tab/shift-tab indents/unindents instead of inserting a tab character
lt: Paspaudus tab/shift-tab atitraukia/pritraukia vietoj to jog ��terpt�� tabuliavimo simbol��

en: <b>Indentation</b>
lt: <b>Atitraukimas</b>

en: Indentation
lt: Atitraukimas

en: Snippet completion
lt: Fragmento u��baigimas

en: Type a defined short character sequence and complete it to a more complex string using a single keypress
lt: ��veskite trump�� simboli�� sek��, kad ji b��t�� u��baigta sud��tingesne simboli�� seka, paspaudus vos vien�� klavi����

en: XML/HTML tag auto-closing
lt: Automatinis XML/HTML ��ymi�� u��darymas

en: Insert matching closing tag for XML/HTML
lt: ��terpti atitinkam�� XML/HTML u��darymo ��ym��

en: Automatic continuation of multi-line comments
lt: Automatinis keli�� eilu��i�� komentar�� prat��simas

en: Continue automatically multi-line comments in languages like C, C++ and Java when a new line is entered inside such a comment
lt: Tokiose kalbose kaip C, C++ ir Java ��ra��ius nauj�� komentaro eilut��, automati��kai prat��sti keli�� eilu��i�� komentavim��

en: Autocomplete symbols
lt: Automatinio u��baigimo simboliai

en: Automatic completion of known symbols in open files (function names, global variables, ...)
lt: Automatinis ��inom�� simboli�� u��baigimas (funkcij�� pavadinimai, global��s kintamieji, ...)

en: Autocomplete all words in document
lt: Automati��kai u��baigti visus ��od��ius dokumente

en: Drop rest of word on completion
lt: Pabaigus i��trinti likusi�� ��od��io dal��

en: Max. symbol name suggestions:
lt: Si��lyti ne daugiau nei simbolius:

en: Completion list height:
lt: U��baigimo s��ra��o auk��tis:

en: Characters to type for autocompletion:
lt: Simboliai kuriuos reikia ��ra��yti automatiniam u��baigimui:

en: The amount of characters which are necessary to show the symbol autocompletion list
lt: Simboli�� kiekis b��tinas, kad b��t�� parodytas automatinio u��baigimo s��ra��as

en: Display height in rows for the autocompletion list
lt: Automatinio u��baigimo s��ra��o auk��t�� rodyti eilut��mis

en: Maximum number of entries to display in the autocompletion list
lt: Kiek daugiausiai ��ra���� rodyti automatinio u��baigimo s��ra��e

en: Symbol list update frequency:
lt: Simboli�� s��ra��o atnaujinimo da��nis:

en: Minimal delay (in milliseconds) between two automatic updates of the symbol list. Note that a too short delay may have performance impact, especially with large files. A delay of 0 disables real-time updates.
lt: Minimali delsa (milisekund��mis) tarp dviej�� simboli�� s��ra��o atnaujinim��. Pastaba: per trumpa delsa gali sul��tinti greitaveik��, ypa�� su dideliais failais. Jei nustatysite 0, realaus laiko atnaujinimai bus i��jungti.

en: <b>Completions</b>
lt: <b>Pabaigimai</b>

en: Parenthesis ( )
lt: Skliaustai ( )

en: Auto-close parenthesis when typing an opening one
lt: ��ra��ius atidarymo skliaust��, skliaustus u��verti automati��kai

en: Curly brackets { }
lt: Riestiniai skliaustai { }

en: Auto-close curly bracket when typing an opening one
lt: ��ra��ius riestin�� skliaust��, skliaustus u��verti automati��kai

en: Square brackets [ ]
lt: Lau��tiniai skliaustai []

en: Auto-close square-bracket when typing an opening one
lt: ��ra��ius lau��tin�� skliaust��, skliaustus u��verti automati��kai

en: Single quotes ' '
lt: Viengubos kabut��s ' '

en: Auto-close single quote when typing an opening one
lt: ��ra��ius viengub�� kabut��, kabutes u��verti automati��kai

en: Double quotes " "
lt: Dvigubos kabut��s " "

en: Auto-close double quote when typing an opening one
lt: ��ra��ius dvigub�� kabut��, kabutes u��verti automati��kai

en: <b>Auto-close quotes and brackets</b>
lt: <b>Automati��kai u��verti kabutes ir skliaustelius</b>

en: Completions
lt: U��baigimai

en: Invert syntax highlighting colors
lt: Invertuoti sintaks�� pary��kinant spalvas

en: Invert all colors, by default using white text on a black background
lt: Invertuoti spalvas, pagal nutyl��jim�� gaunama baltas tekstas juodam fone

en: Show indentation guides
lt: Rodyti atitraukimo ��enkliukus

en: Shows small dotted lines to help you to use the right indentation
lt: Rodo ma���� ta��kin�� linij��, kad b��t�� lengviau naudoti de��in�� atitraukim��

en: Show white space
lt: Rodyti tu����i�� viet��

en: Marks spaces with dots and tabs with arrows
lt: Pa��ymi tarpus ta��kais, tabuliavimo ��enklus str��lyt��m

en: Show line endings
lt: Rodyti eilu��i�� pabaigas

en: Shows the line ending character
lt: Rodo eilut��s pabaigos simbolius

en: Show line numbers
lt: Rodyti eilu��i�� numerius

en: Shows or hides the Line Number margin
lt: Rodo arba slepia eilu��i�� numerius

en: Show markers margin
lt: Rodyti ��ym��jimo para��t��

en: Shows or hides the small margin right of the line numbers, which is used to mark lines
lt: Rodo arba slepia, eilut��s numerio de��in��je, ma���� para��t��, kuri naudojama eilu��i�� ��ym��jimui

en: Stop scrolling at last line
lt: Baigti slinkti pasiekus paskutin�� eilut��

en: Whether to stop scrolling one page past the last line of a document
lt: Ar baigti slinkti pasiekus paskutin�� dokumento eilut��

en: Lines visible _around the cursor:
lt: Eilut��s matomos _aplink ��ymekl��:

en: <b>Display</b>
lt: <b>Rodymas</b>

en: Column:
lt: Stulpelis:

en: Color:
lt: Spalva:

en: Sets the color of the long line marker
lt: Nustato ilgos eilut��s ��ymeklio spalv��

en: Color Chooser
lt: Spalv�� parinkiklis

en: The long line marker is a thin vertical line in the editor, it helps to mark long lines, or as a hint to break the line. Set this value to a value greater than 0 to specify the column where it should appear.
lt: Ilgos eilut��s ��ymeklis tai yra plona vertikali linija, esanti redaktoriaus lange. Ji padeda pa��ym��ti ilgas eilutes ar pasakyti kur baigti eilut��. Nor��dami nustatyti stulpel�� kuriame ji tur��t�� b��ti, nustatykite reik��m�� didesn�� nei 0.

en: Line
lt: Eilut��

en: Prints a vertical line in the editor window at the given cursor position (see below)
lt: Redaktoriaus lange, duotoje ��ymeklio vietoje, parodo vertikali�� linij�� (��i��r��kite ��emiau)

en: Background
lt: Fonas

en: The background color of characters after the given cursor position (see below) changed to the color set below, (this is recommended if you use proportional fonts)
lt: Simboli��, po duotosios ��ymeklio pozicijos, fono spalva (��i��r��kite ��emiau) pakeista �� spalv�� nustatyt�� ��emiau(rekomenduotina, jei naudojate proporcionalius ��riftus)

en: Enabled
lt: ��jungta

en: <b>Long line marker</b>
lt: <b>Ilg�� eilu��i�� ��ymeklis</b>

en: Disabled
lt: I��jungta

en: Do not show virtual spaces
lt: Nerodyti virtuali�� tarp��

en: Only for rectangular selections
lt: Tik sta��iakampiam pasirinkimam

en: Only show virtual spaces beyond the end of lines when drawing a rectangular selection
lt: Pie��iant sta��iakampius pasirinkimus, po eilu��i�� pabaigomis, rodyti virtualius tarpus

en: Always
lt: Visada

en: Always show virtual spaces beyond the end of lines
lt: Po eilut��s pabaigos, visada rodyti virtualius tarpus

en: <b>Virtual spaces</b>
lt: <b>Virtual��s tarpai</b>

en: Display
lt: Rodymas

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Open new documents from the command-line
lt: Naujus dokumentus atverti i�� komandin��s eilut��s

en: Create a new file for each command-line filename that doesn't exist
lt: Sukurti nauj�� fail�� kiekvienam neegzistuojan��iam failui, i�� komandin��s eilut��s

en: Default end of line characters:
lt: Numatytasis eilut��s pabaigos simbolis:

en: <b>New files</b>
lt: <b>Nauji failai</b>

en: Default encoding (new files):
lt: Numatytoji koduot�� (naujiem failams):

en: Sets the default encoding for newly created files
lt: Nustato naujai sukurt�� fail�� numatyt��j�� koduot��

en: Use fixed encoding when opening non-Unicode files
lt: Atveriant ne unikodo failus, naudoti numatyt��j�� koduot��

en: This option disables the automatic detection of the file encoding when opening non-Unicode files and opens the file with the specified encoding (usually not needed)
lt: ��i parinktis i��jungia automatin�� koduot��s aptikim��(atveriant ne unikodo failus) ir atveria su nurodyta koduote (paprastai nereikia)

en: Default encoding (existing non-Unicode files):
lt: Numatytoji koduot�� (esamiems ne unikodo failams):

en: Sets the default encoding for opening existing non-Unicode files
lt: Atveriamiems esamiems ne unikodo failams nustato numatyt��j�� koduot��

en: <b>Encodings</b>
lt: <b>Koduot��s</b>

en: Ensure new line at file end
lt: U��tikrinti jog failas baigsis nauja eilute

en: Ensures that at the end of the file is a new line
lt: U��tikrina jog failo pabaiga yra nauja eilut��

en: Ensure consistent line endings
lt: U��tikrinti vienodas eilu��i�� pabaigas

en: Ensures that newline characters always get converted before saving, avoiding mixed line endings in the same file
lt: U��tikrina jog prie�� saugant naujos eilut��s simboliai visada bus konvertuoti, tai u��tikrins jog faile neb��t�� skirting�� eilu��i�� pabaig��

en: Strip trailing spaces and tabs
lt: Pa��alinti prad��ioje esan��ius tarpus ir tabuliavimo ��enklus

en: Removes trailing spaces and tabs at the end of lines
lt: Eilut��s pabaigoje pa��alina tarpus ir tabuliavimo ��enklus

en: Replace tabs with space
lt: Pakeisti tabuliavimo ��enklus tarpu

en: Replaces all tabs in document with spaces
lt: Pakei��ia visus tabuliavimo ��enklus tarpu

en: <b>Saving files</b>
lt: <b>Failo saugojimas</b>

en: Recent files list length:
lt: Paskutini��j�� atvert�� dokument�� s��ra��o ilgis:

en: Specifies the number of files which are stored in the Recent files list
lt: Nurodo kiek fail�� bus saugoma paskutini�� atvert�� fail�� s��ra��e

en: Disk check timeout:
lt: Disko tikrinimo galiojimo laikas:

en: How often to check for changes to document files on disk, in seconds. Zero disables checking.
lt: Kaip da��nai tikrinti ar dokumento failai diske nepasikeit��, sekund��mis. Nulis i��jungia tikrinim��.

en: Files
lt: Failai

en: Terminal:
lt: Terminalas:

en: Browser:
lt: Nar��ykl��:

en: A terminal emulator command (%c is substituted with the Geany run script filename)
lt: Terminalo emuliatoriaus komanda (%c pakei��iama Geany vykdomo sceanrijaus vardu)

en: Path (and possibly additional arguments) to your favorite browser
lt: Kelias (grei��iausiai ir papildomi argumentai) iki j��s�� m��gstamos nar��ykl��s

en: <b>Tool paths</b>
lt: <b>��ranki�� keliai</b>

en: Context action:
lt: Kontekstinis veiksmas:

en: Context action command. The currently selected word can be used with %s. It can appear anywhere in the given command and will be replaced before execution.
lt: Kontekstinio veiksmo komanda. Pasirinktas ��odis gali b��ti naudojamas su %s. Jis gali b��ti betkur duotojoje komandoje ir prie�� vykdant bus pakeistas.

en: <b>Commands</b>
lt: <b>Komandos</b>

en: Tools
lt: ��rankiai

en: email address of the developer
lt: k��r��jo el. pa��tas

en: Initials of the developer name
lt: K��r��jo vardo iniacialai

en: Initial version:
lt: Pradin�� versija:

en: Version number, which a new file initially has
lt: Versijos numeris, kur�� turi pradinis failas

en: Company name
lt: Kompanijos pavadinimas

en: Developer:
lt: K��r��jas:

en: Company:
lt: Kompanija:

en: Mail address:
lt: El. pa��to adresas:

en: Initials:
lt: Inicialai:

en: The name of the developer
lt: K��r��jo vardas

en: Year:
lt: Metai:

en: Date:
lt: Data:

en: Date & time:
lt: Data ir laikas:

en: Specify a format for the {datetime} wildcard. You can use any conversion specifiers which can be used with the ANSI C strftime function.
lt: Nurodykite {datetime} pakaitos simbolio format��. Galite naudoti bet kur�� simbol�� kuris gali b��ti naudojamas su ANSI C strftime funkcija.

en: Specify a format for the {year} wildcard. You can use any conversion specifiers which can be used with the ANSI C strftime function.
lt: Nurodykite {year} pakaitos simbolio format��. Galite naudoti bet kur�� simbol�� kuris gali b��ti naudojamas su ANSI C strftime funkcija.

en: Specify a format for the {date} wildcard. You can use any conversion specifiers which can be used with the ANSI C strftime function.
lt: Nurodykite {date} pakaitos simbolio format��. Galite naudoti bet kur�� simbol�� kuris gali b��ti naudojamas su ANSI C strftime funkcija.

en: <b>Template data</b>
lt: <b>��ablono duomenys</b>

en: Templates
lt: ��ablonai

en: C_hange
lt: _Keisti

en: <b>Keyboard shortcuts</b>
lt: <b>Klaviat��ros spartieji klavi��ai</b>

en: Keybindings
lt: Klavi���� susiejimai

en: Command:
lt: Komanda:

en: Path to the command for printing files (use %f for the filename)
lt: Kelias iki komandos fail�� spausdinimui (failo vardui naudokite %f)

en: Use an external command for printing
lt: Spausdinimui naudoti i��orin�� komand��

en: Print line numbers
lt: Spausdinti eilu��i�� numerius

en: Add line numbers to the printed page
lt: �� spausdinam�� puslap�� prid��ti eilu��i�� numerius

en: Print page numbers
lt: Spausdinti puslapi�� numerius

en: Add page numbers at the bottom of each page. It takes 2 lines of the page.
lt: Kiekvieno puslapio gale prid��ti puslapio numer��. Tai u��ims 2 puslapio eilutes.

en: Print page header
lt: Spausdinti puslapio antra��t��

en: Add a little header to every page containing the page number, the filename and the current date (see below). It takes 3 lines of the page.
lt: Kiekviename puslapyje prid��ti ma���� antra��t�� su puslapio numeriu, failo vardu ir data (per��i��r��kite ��emiau). Tai u��ims 3 puslapio eilutes.

en: Use the basename of the printed file
lt: Naudoti bazin�� i��spausdinto failo vard��

en: Print only the basename (without the path) of the printed file
lt: Spausdinti tik bazin�� failo vard��(be kelio ir be pl��tinio)

en: Date format:
lt: Datos formatas:

en: Specify a format for the date and time stamp which is added to the page header on each page. You can use any conversion specifiers which can be used with the ANSI C strftime function.
lt: Nurodykite laiko ��ym��s format��, kuri bus prid��ta kiekvieno puslapio antra��t��je. Galite naudoti bet kur�� kintam��j�� kuris suderinamas su ANSI C strftime funkcija.

en: Use native GTK printing
lt: Naudoti GTK spausdinim��

en: <b>Printing</b>
lt: <b>Spausdinimas</b>

en: Printing
lt: Spausdinimas

en: Font:
lt: ��riftas:

en: Sets the font for the terminal widget
lt: Nustato terminalo valdiklio ��rift��

en: Choose Terminal Font
lt: Pasirinkite terminalo ��rift��

en: Foreground color:
lt: Priekinio plano spalva:

en: Background color:
lt: Fono spalva:

en: Scrollback lines:
lt: Slinkti eilutes:

en: Shell:
lt: Apvalkalas:

en: Sets the foreground color of the text in the terminal widget
lt: Nustato terminalo valdiklio priekinio plano teksto spalv��

en: Sets the background color of the text in the terminal widget
lt: Nustato terminalo valdiklio fono teksto spalv��

en: Specifies the history in lines, which you can scroll back in the terminal widget
lt: Nurodo istorij�� eilut��se, kurias, terminalo valdiklyje, galite slinkti atgal

en: Sets the path to the shell which should be started inside the terminal emulation
lt: Nustato shell, kuris tur��t�� b��ti paleistas terminalo emuliatoriuje, keli��

en: Scroll on keystroke
lt: Slinkti paspaudus klavi����

en: Whether to scroll to the bottom if a key was pressed
lt: Ar pereiti �� terminalo apa��i��, paspaudus klavi����

en: Scroll on output
lt: Slinkti i��vedant

en: Whether to scroll to the bottom when output is generated
lt: Ar pereiti �� terminalo apa��i��, kai i��vedama i��vestis

en: Cursor blinks
lt: ��ymeklio mirks��jimas

en: Whether to blink the cursor
lt: Ar ��ymeklis mirksi

en: Override Geany keybindings
lt: Perra��yti Geany klavi���� susiejimus

en: Allows the VTE to receive keyboard shortcuts (apart from focus commands)
lt: Leid��ia VTE gauti klaviat��ros susiejimus (i��skyrus fokusavimo komandas)

en: Disable menu shortcut key (F10 by default)
lt: I��jungti meniu susiejimo klavi���� (numatytasis klavi��as ��� F10)

en: This option disables the keybinding to popup the menu bar (default is F10). Disabling it can be useful if you use, for example, Midnight Commander within the VTE.
lt: ��i parinktis i��jungia klavi���� susiejim�� i����okant�� meniu (pagal nutyl��jim�� F10). I��jungti gali b��ti naudinga pavyzd��iui naudojant ���Midnight Commander��� su VTE.

en: Follow path of the current file
lt: Sekti dabartinio failo keli��

en: Whether to execute "cd $path" when you switch between opened files
lt: Ar persijungiant tarp atvert�� fail�� vykdyti ���cd $path���

en: Execute programs in the VTE
lt: Programas vykdyti VTE

en: Run programs in VTE instead of opening a terminal emulation window. Please note, programs executed in VTE cannot be stopped
lt: Vykdyti programas VTE aplinkoj, o ne atverti terminalo emuliatoriaus lang��. Tur��kite omenyje jog programos paleistos VTE negali b��ti sustabdytos

en: Don't use run script
lt: Nenaudoti vykdymo scenarijaus

en: Don't use the simple run script which is usually used to display the exit status of the executed program
lt: Nenaudoti paprasto paleidimo scenarijaus, kuris paprastai naudojamas parodyti ��vykdytos programos i����jimo b��sen��

en: <b>Terminal</b>
lt: <b>Terminalas</b>

en: Terminal
lt: Terminalas

en: <i>Warning: read the manual before changing these preferences.</i>
lt: <i>��sp��jimas: prie�� kei��iant ��ias parinktis, perskaitykite ��inyn��.</i>

en: <b>Various preferences</b>
lt: <b>��vair��s nustatymai</b>

en: Various
lt: ��vair��s

en: _File
lt: _Failas

en: New (with _Template)
lt: Nauja (i�� ��_ablono)

en: _Open...
lt: _Atverti...

en: Recent _Files
lt: Paskutinieji _failai

en: Save _As...
lt: I��saugoti _kaip...

en: Sa_ve All
lt: _I��saugoti visk��

en: _Reload
lt: ��_kelti i�� naujo

en: R_eload As
lt: ��_krauti i�� naujo kaip

en: Page Set_up
lt: Puslapio _s��ranka

en: _Print...
lt: S_pausdinti...

en: Close Ot_her Documents
lt: _U��verti kitus dokumentus

en: C_lose All
lt: _U��verti visus

en: Co_mmands
lt: _Komandos

en: Cu_t Current Line(s)
lt: _I��kirpti esam�� eilut��(-es)

en: _Copy Current Line(s)
lt: _Kopijuoti esam�� eilut��(-es)

en: _Delete Current Line(s)
lt: _I��trinti esam�� eilut��(-es)

en: D_uplicate Line or Selection
lt: _Dublikuoti eilut�� ar pasirinkim��

en: S_elect Current Line(s)
lt: _Pasirinkti esam�� eilut��(-es)

en: Se_lect Current Paragraph
lt: _Pasirinkti esam�� paragraf��

en: _Move Line(s) Up
lt: Perkelti eilut��(-es) _auk��tyn

en: M_ove Line(s) Down
lt: _Perkelti eilut��(-es) ��emyn

en: _Send Selection to Terminal
lt: _Si��sti pasirinkim�� �� terminal��

en: _Reflow Lines/Block
lt: _I�� naujo perduoti eilutes/atkarpas

en: T_oggle Case of Selection
lt: _Perjungti pasirinkimo raid��i�� dyd��

en: _Comment Line(s)
lt: _Komentuoti eilut��(-es)

en: U_ncomment Line(s)
lt: _Pa��alinti komentar�� i�� eilut��s(-��i��)

en: _Toggle Line Commentation
lt: _Perjungti eilu��i�� komentavim��

en: _Increase Indent
lt: _Didinti atitraukim��

en: _Decrease Indent
lt: _Suma��inti atitraukim��

en: S_mart Line Indent
lt: _Protingas eilu��i�� atitraukimas

en: _Send Selection to
lt: _Si��sti pasirinkim�� ��

en: I_nsert Comments
lt: _��terpti komentarus

en: Preference_s
lt: _Nustatymai

en: P_lugin Preferences
lt: _��skiepio nustatymai

en: _Find...
lt: _Ie��koti...

en: Find _Next
lt: Ie��koti _kito

en: Find _Previous
lt: Ie��koti _ankstesnio

en: Find in F_iles...
lt: Ie��koti _failuose...

en: _Replace...
lt: _Pakeisti...

en: Next Me_ssage
lt: _Kitas prane��imas

en: Pr_evious Message
lt: Ankst_esnis prane��imas

en: Go to Ne_xt Marker
lt: Eiti prie _kito ��ymeklio

en: Go to Pre_vious Marker
lt: Eiti prie _ankstesnio ��ymeklio

en: _Go to Line...
lt: _Eiti �� eilut��...

en: Find Next _Selection
lt: Rasti _sekant�� pasirinkim��

en: Find Pre_vious Selection
lt: Rasti _ankstesn�� pasirinkim��

en: _Mark All
lt: _Pa��ym��ti visus

en: Go to Symbol Decl_aration
lt: Eiti �� simbolio deklaravim��

en: _View
lt: R_odymas

en: Change _Font...
lt: Keisti ��_rift��...

en: Change _Color Scheme...
lt: Keisti _spalv�� schem��....

en: Show _Markers Margin
lt: Rodyti ��ymekli�� _para��t��

en: Show _Line Numbers
lt: Rodyti eilu��i�� _numerius

en: Show White S_pace
lt: Rodyti _tu����i�� viet��

en: Show Line _Endings
lt: Rodyti _eilu��i�� pabaigas

en: Show Indentation _Guides
lt: Rodyti _atitraukim�� ��enkliukus

en: Full_screen
lt: _Visas ekranas

en: Toggle All _Additional Widgets
lt: _Perjungti visus papildomus valdiklius

en: Show Message _Window
lt: _Rodyti prane��im�� lang��

en: Show _Toolbar
lt: Rodyti ��ran_ki�� juost��

en: Show Side_bar
lt: Rodyti ��onin�� _juost��

en: _Document
lt: _Dokumentas

en: _Line Wrapping
lt: _Skaidyti eilutes

en: Line _Breaking
lt: _Lau��yti ��vedam�� tekst�� eilut��mis

en: _Auto-indentation
lt: _Automatinis atitraukimas

en: In_dent Type
lt: _Atitraukimo tipas

en: _Detect from Content
lt: _Aptikti i�� turinio

en: T_abs and Spaces
lt: _Tabuliavimo ��enklai ir tarpai

en: Indent Widt_h
lt: Atitraukimo _plotis

en: Read _Only
lt: _Tik skaityti

en: _Write Unicode BOM
lt: _��ra��yti unikodo BOM

en: Set File_type
lt: Nustatyti _failo tip��

en: Set _Encoding
lt: Nustatyti _koduot��

en: Set Line E_ndings
lt: Nustatyti eilu��i�� _pabaigas

en: Convert and Set to _CR/LF (Windows)
lt: Konvertuoti ir nustatyti �� _CR/LF (Windows)

en: Convert and Set to _LF (Unix)
lt: Konvertuoti ir nustatyti �� _LF (Unix)

en: Convert and Set to CR (Classic _Mac)
lt: Konvertuoti ir nustatyti �� CR (Klasikinis _Mac)

en: _Clone
lt: _Klonavimas

en: _Strip Trailing Spaces
lt: _Pa��alinti prad��ios tarpus

en: Replace Tabs with S_paces
lt: _Pakeisti tabuliavimo simbolius tarpais

en: _Replace Spaces with Tabs...
lt: Pakeisti tarpus _tabuliavimo ��enklais...

en: _Fold All
lt: _Suskleisti visus

en: _Unfold All
lt: _I��skleisti visus

en: Remove _Markers
lt: Pa��a_linti ��ymeklius

en: Remove Error _Indicators
lt: P_a��alinti klaid�� indikatorius

en: _Project
lt: Pro_jektas

en: _New...
lt: _Naujas...

en: _Recent Projects
lt: _Paskutinieji projektai

en: _Close
lt: _U��verti

en: Apply the default indentation settings to all documents
lt: Pritaikyti numatytuosius atitraukimo nustatymus visiems dokumentams

en: _Apply Default Indentation
lt: P_ritaikyti numatytuosius atitraukimus

note: build the code
en: _Build
lt: _Kompiliuoti

en: _Tools
lt: ��_rankiai

en: _Reload Configuration
lt: _��krauti konfig��racij�� i�� naujo

en: C_onfiguration Files
lt: _Konfig��racijos failai

en: _Color Chooser
lt: _Spalv�� parinkiklis

en: _Word Count
lt: ��od��i�� _skai��ius

en: Load Ta_gs File...
lt: ��kelti ��_ym�� fail��...

en: _Help
lt: _��inynas

en: Keyboard _Shortcuts
lt: _Spartieji klavi��ai

en: Debug _Messages
lt: Derinimo pra_ne��imai

en: _Website
lt: _Tinklalapis

en: Report a _Bug...
lt: Prane��ti apie _problem��...

en: _Donate...
lt: _Paaukoti...

en: Symbols
lt: Simboliai

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Status
lt: B��sena

en: Compiler
lt: Kompiliatorius

en: Messages
lt: Prane��imai

en: Scribble
lt: Keverzon��

en: Project Properties
lt: Projekto savyb��s

en: Filename:
lt: Failo vardas:

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Description:
lt: Apra��ymas:

en: Base path:
lt: Bazinis kelias:

en: File patterns:
lt: Fail�� ��ablonai:

en: Space separated list of file patterns used for the find in files dialog (e.g. *.c *.h)
lt: Tarpais atskirti fail�� ��ablonai(patterns) naudojamai ie��koti fail��, fail�� dialoge (pvz. *.c *.h)

en: Base directory of all files that make up the project. This can be a new path, or an existing directory tree. You can use paths relative to the project filename.
lt: Vis�� projekto fail�� bazinis aplankas. Tai gali b��ti naujas kelias, ar esamas aplank�� medis. Galite naudoti kelius reliatyvius projekto failo vardui.

en: Project
lt: Projektas

en: Display:
lt: Rodyti:

en: Custom
lt: Pasirinkta

en: Use global settings
lt: Naudoti visuotinius parametrus

en: Size:
lt: Dydis:

en: Location:
lt: Vieta:

en: Read-only:
lt: Tik skaitymui:

en: Encoding:
lt: Kodavimas:

en: Modified:
lt: Modifikuota:

en: Changed:
lt: Keista:

en: Accessed:
lt: ��i��r��ta:

en: (only inside Geany)
lt: (tik Geany viduje)

en: Permissions:
lt: Leidimai:

en: Read:
lt: Skaityti:

en: Write:
lt: Ra��yti:

en: Execute:
lt: Vykdyti:

en: Owner:
lt: Savininkas:

en: Group:
lt: Grup��:

en: Other:
lt: Kita:

en: Copyright (c)  2005-2017
    Colomban Wendling
    Nick Treleaven
    Matthew Brush
    Enrico Tr��ger
    Frank Lanitz
    All rights reserved.
lt: Autorin��s teis��s (c)  2005-2017
    Colomban Wendling
    Nick Treleaven
    Matthew Brush
    Enrico Tr��ger
    Frank Lanitz
    Visos teis��s saugomos.

en: About Geany
lt: Apie Geany

en: A fast and lightweight IDE
lt: Greita ir supaprastinta IDE

en: (built on or after %s)
lt: (sukurta %s arba v��liau)

note: gtk_container_add(GTK_CONTAINER(info_box), cop_label);
en: Info
lt: Informacija

en: Developers
lt: K��r��jai

en: maintainer
lt: pri��i��r��tojas

en: developer
lt: k��r��jas

en: translation maintainer
lt: vertim�� pri��i��r��tojas

en: Translators
lt: Vert��jai

en: Previous Translators
lt: Ankstesni vert��jai

en: Contributors
lt: Pagalbininkai

en: Some of the many contributors (for a more detailed list, see the file %s):
lt: Kai kurie i�� daugelio prisid��jusi��j�� (detalesniam s��ra��ui per��i��r��kite fail�� %s):

en: Credits
lt: Pad��kos

en: License
lt: Licencija

en: License text could not be found, please visit http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.txt to view it online.
lt: Licencijos tekstas nerastas, aplankykite http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.txt ir per��i��r��kite tinkle.

note: fall back to %d
en: failed to substitute %%p, no project active
lt: pakeisti %%p nepavyko, n��ra aktyvaus projekto

en: Process failed, no working directory
lt: Procesas nepavyko, n��ra darbinio aplanko

en: %s (in directory: %s)
lt: %s (aplanke: %s)

en: Process failed (%s)
lt: Procesas nepavyko (%s)

en: Invalid working directory "%s"
lt: Netinkamas darbinis aplankas ���%s���

en: Failed to execute "%s" (start-script could not be created: %s)
lt: ��vykdyti ���%s��� nepavyko (paleidimo scenarijaus sukurti nepavyko: %s)

en: File not executed because the terminal may contain some input (press Ctrl+C or Enter to clear it).
lt: Failas ne��vykdytas, kadangi terminale gali b��ti ��vestis (spausti Vald+C arba Enter jai i��valyti).

en: Cannot execute build command "%s": %s. Check the Terminal setting in Preferences
lt: ��vykdyti k��rimo komandos ���%s���: %s nepavyko. Patikrinkite terminalo nustatym��

en: Compilation failed.
lt: Sukompiliuoti nepavyko.

en: Compilation finished successfully.
lt: Sukompiliuota s��kmingai.

en: Custom Text
lt: Pasirinktinis tekstas

en: Enter custom text here, all entered text is appended to the command.
lt: ��ia ��veskite pasirinktin�� tekst��, visas ��vestas tekstas bus prid��tas prie komandos.

en: _Next Error
lt: Kita _klaida

en: _Previous Error
lt: _Ankstesn�� klaida

note: arguments
en: _Set Build Commands
lt: _Nustatyti k��rimo komandas

en: Build the current file
lt: Kurti dabartin�� fail��

en: Build the current file with Make and the default target
lt: Kurti dabartin�� fail�� su Make ir numatyt��ja paskirtim

en: Build the current file with Make and the specified target
lt: Kurti dabartin�� fail�� su Make ir nurodyta paskirtim

en: Compile the current file with Make
lt: Kompiliuoti dabartin�� fail�� su Make

en: Process could not be stopped (%s).
lt: Proceso sustabdyti nepavyko (%s).

en: No more build errors.
lt: Daugiau k��rimo klaid�� n��ra.

en: Set menu item label
lt: Nustatyti meniu ��ra��o etiket��

en: Label
lt: Etiket��

note: command column, holding status and command display
en: Command
lt: Komanda

en: Working directory
lt: Darbinis aplankas

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Click to set menu item label
lt: Paspauskite nor��dami nustatyti meniu ��ra��o etiket��

en: %s commands
lt: %s komandos

en: No filetype
lt: N��ra failo tipo

en: Error regular expression:
lt: Klaida reguliariose i��rai��kose:

en: Independent commands
lt: Nepriklausomos komandos

en: Note: Item 2 opens a dialog and appends the response to the command.
lt: Pastaba: elementas 2 atveria dialog�� ir prideda atsakym�� prie komandos.

en: Execute commands
lt: Vykdyti komandas

en: %d, %e, %f, %p, %l are substituted in command and directory fields, see manual for details.
lt: %d, %e, %f, %p, %l yra pakei��iami komand�� ir aplank�� laukeliuose, pla��iau galite paskaityti ��inyne.

en: Set Build Commands
lt: Nustatyti k��rimo komandas

en: _Compile
lt: _Kompiliuoti

en: _Execute
lt: _Vykdyti

note: build the code with make custom
en: Make Custom _Target...
lt: Kurti pasirinktin�� paskirt��...

note: build the code with make object
en: Make _Object
lt: Daryti _objekt��

en: _Make
lt: _Daryti

note: build the code with make all
en: _Make All
lt: _Daryti visus

en: %d file saved. | %d files saved.
lt[0]: %d failas i��saugotas.
lt[1]: %d failai i��saugoti.
lt[2]: %d fail�� i��saugota.

en: Go to Line
lt: Eiti �� eilut��

en: Enter the line you want to go to:
lt: ��veskite eilut�� �� kuri�� norite pereiti:

en: Please set the filetype for the current file before using this function.
lt: Prie�� naudojantis ��ia funkcija, nustatykite dabartinio failo failo tip��.

en: No more message items.
lt: Daugiau n��ra prane��im�� element��.

en: Could not open file %s (File not found)
lt: Atverti %s nepavyko (failas nerastas)

en: Check the path setting in Filetype configuration.
lt: Tikrinti kelio nustatym�� failo tipo konfig��racijoje.

en: Check the path setting in Preferences.
lt: Nustatymuose patikrinkite kelio nustatym��

note: G_SHELL_ERROR is parsing error, it may be caused by %s word with quotes
en: Cannot execute context action command "%s": %s. %s
lt: Nepavyko ��vykdyti kontekstinio veiksmo komandos ���%s���: %s. %s

en: "%s" was not found.
lt: ���%s��� nerastas.

note: auto-detect
en: Detect from file
lt: Aptikti i�� failo

en: Programming Languages
lt: Programavimo kalbos

en: Scripting Languages
lt: Scenarij�� kalbos

en: Markup Languages
lt: ��ym��jimo kalbos

en: _More Options
lt: Daugiau _parink��i��

note: line 1 with checkbox and encoding combo
en: Show _hidden files
lt: Rodyti _pasl��ptus failus

en: Set encoding:
lt: Nustatyti koduot��:

en: Explicitly defines an encoding for the file, if it would not be detected. This is useful when you know that the encoding of a file cannot be detected correctly by Geany.
    Note if you choose multiple files, they will all be opened with the chosen encoding.
lt: Jei koduot�� neaptinkama, i��skirtinai nustato j��. Tai naudinga tada kai ��inote jog Geany nesugeba teisingai nustatyti failo koduot��s.
    Tur��kite omenyje jei pasirinksite kelis failus, jie visi bus atverti su ta koduote.

note: line 2 with filetype combo
en: Set filetype:
lt: Nustatyti failo tip��:

en: Explicitly defines a filetype for the file, if it would not be detected by filename extension.
    Note if you choose multiple files, they will all be opened with the chosen filetype.
lt: Jei failo tipas neaptinkamas, i��skirtinai nustato j��.
    Tur��kite omenyje jei pasirinksite kelis failus, jie visi bus atverti kaip tas failo tipas.

en: Open File
lt: Atverti fail��

[ctx: Open dialog action]
en: _View
lt: R_odymas

en: Opens the file in read-only mode. If you choose more than one file to open, all files will be opened read-only.
lt: Atveria fail�� ���tik skaitymui��� re��imu. Jei atv��rimui pasirinksite daugiau nei vien�� fail��, visi failai bus atverti tik skaitymui.

en: Overwrite?
lt: Perra��yti?

en: Filename already exists!
lt: Toks failas jau yra!

en: Save File
lt: I��saugoti fail��

en: R_ename
lt: _Pervadinti

en: Save the file and rename it
lt: I��saugoti ir pervadinti j��

en: Error
lt: Klaida

en: Question
lt: Klausimas

en: Warning
lt: ��sp��jimas

en: Information
lt: Informacija

en: _Don't save
lt: _Nesaugoti

en: The file '%s' is not saved.
lt: Failas ���%s��� nei��saugotas.

en: Do you want to save it before closing?
lt: Ar norite i��saugoti pakeitimus prie�� u��veriant?

en: Choose font
lt: Pasirinkite ��rift��

en: An error occurred or file information could not be retrieved (e.g. from a new file).
lt: ��vyko klaida arba nepavyko gauti failo informacijos (pvz. i�� naujo failo).

en: unknown
lt: ne��inoma

en: %s Properties
lt: %s savyb��s

en: (with BOM)
lt: (su BOM)

en: (without BOM)
lt: (be BOM)

en: File %s closed.
lt: Failas %s u��vertas.

en: New file "%s" opened.
lt: Naujas failas ���%s��� atvertas.

en: Could not open file %s (%s)
lt: Nepavyko atverti failo %s (%s)

en: The file "%s" is not valid %s.
lt: Failas ���%s��� netinkamas %s.

en: The file "%s" does not look like a text file or the file encoding is not supported.
lt: Failas ���%s��� nepana��us �� tekstin�� fail�� arba failo koduot�� nepalaikoma.

en: The file "%s" could not be opened properly and has been truncated. This can occur if the file contains a NULL byte. Be aware that saving it can cause data loss.
    The file was set to read-only.
lt: Failo ���%s��� tinkamai atverti nepavyko, jis buvo apkarpytas. Tai gali b��ti atvaizduota kaip NULL bitas. B��kite atsarg��s saugodami, galite prarasti duomenis.
    Failas buvo nustatytas tik skaitymui.

en: Spaces
lt: Tarpai

en: Tabs
lt: Kortel��s

en: Tabs and Spaces
lt: Tabuliavimo ��enklai ir tarpai

note: For translators: first wildcard is the indentation mode (Spaces, Tabs, Tabs * and Spaces), the second one is the filename
en: Setting %s indentation mode for %s.
lt: Nustatomas %s atitraukimo re��imas failui %s.

en: Setting indentation width to %d for %s.
lt: Atitraukimo plotis nustatomas %d, failui %s.

en: File %s reloaded.
lt: Failas %s ��krautas i�� naujo.

note: For translators: this is the status window message for opening a file. %d is the number * of the newly opened file, %s indicates whether the file is opened read-only * (it is replaced with the string ", read-only").
en: File %s opened(%d%s).
lt: Failas %s atvertas(%d%s).

en: , read-only
lt: , tik skaitymui

en: Discard history
lt: I��valyti istorij��

en: The buffer's previous state is stored in the history and undoing restores it. You can disable this by discarding the history upon reload. This message will not be displayed again but Your choice can be changed in the various preferences.
lt: Buferio ankstesn�� stadija saugoma istorijoje ir einant atgal ji bus atstatyta. Galite i��jungti tai i��trindami istorij��. ��io prane��imo daugiau nematysite, bet nustatym�� galite pakeisti nustatymuose.

en: The file has been reloaded.
lt: Failas buvo ��krautas i�� naujo.

en: Any unsaved changes will be lost.
lt: Visi nei��saugoti pakeitimai bus prarasti.

en: Undo history will be lost.
lt: At��aukim�� istorija bus prarasta.

en: Are you sure you want to reload '%s'?
lt: Ar tikrai norite ��krauti i�� naujo ���%s���?

en: Error renaming file.
lt: Klaida pervadinant fail��.

en: An error occurred while converting the file from UTF-8 in "%s". The file remains unsaved.
lt: Konvertuojant fail�� ���%s��� i�� UTF-8 ��vyko klaida. Failas nei��saugotas.

en: Error message: %s
    The error occurred at "%s" (line: %d, column: %d).
lt: Klaidos prane��imas: %s
    Klaida ��vyko ���%s��� (eilut��: %d, stulpelis: %d).

en: Error message: %s.
lt: Klaidos prane��imas: %s.

en: Failed to open file '%s' for writing: fopen() failed: %s
lt: Nepavyko atverti failo ���%s��� ra��ymui: fopen() klaida: %s

en: Failed to write file '%s': fwrite() failed: %s
lt: Nepavyko ��ra��yti failo ���%s���: fwrite() klaida: %s

en: Failed to close file '%s': fclose() failed: %s
lt: Nepavyko u��verti failo ���%s���: fclose() klaida: %s

en: _Overwrite
lt: Perra��yti

en: The file '%s' on the disk is more recent than the current buffer.
lt: Failas ���%s��� diske yra naujesnis nei esantis atmintyje.

en: Try to resave the file?
lt: Pabandyti dar kart�� i��saugoti fail��?

en: File "%s" was not found on disk!
lt: Failas ���%s��� diske nerastas!

en: Cannot save read-only document '%s'!
lt: Negalima i��saugoti tik skaitymui skirto dokumento '%s'!

en: Error saving file (%s).
lt: Klaida ��ra��ant fail�� (%s).

en: %s
    
    The file on disk may now be truncated!
lt: %s
    
    Failas diske dabar gali b��ti sutrumpintas!

en: Error saving file.
lt: Klaida ��ra��ant fail��.

en: File %s saved.
lt: Failas %s i��saugotas.

en: Wrap search and find again?
lt: Ie��koti nuo prad��ios?

en: No matches found for "%s".
lt: ���%s��� atitikmen�� nerasta.

en: %s: replaced %d occurrence of "%s" with "%s". | %s: replaced %d occurrences of "%s" with "%s".
lt[0]: %s: ���%d��� pakeistas ���%s��� %s kart��.
lt[1]: %s: ���%d��� pakeistas ���%s��� %s kartus.
lt[2]: %s: ���%d��� pakeistas ���%s��� %s kart��.

en: Do you want to reload it?
lt: Ar norite ��kelti i�� naujo?

en: Enter Tab Width
lt: ��vesti tabuliavimo ��enklo plot��

en: Enter the amount of spaces which should be replaced by a tab character.
lt: ��veskite skai��i��, kiek tarp�� tur��t�� b��ti pakeista tabuliavimo ��enklu.

en: Warning: non-standard hard tab width: %d != 8!
lt: ��sp��jimas: nestandartinis tabuliavimo ��enklo plotis %d != 8!

en: Celtic
lt: Kelt��

en: Greek
lt: Graik��

en: Nordic
lt: Skandinav��

en: South European
lt: Piet�� Europos

en: Western
lt: Vakar��

en: Baltic
lt: Baltijos ��ali��

en: Central European
lt: Centrin��s Europos

note: ISO-IR-111 not available on Windows
en: Cyrillic
lt: Kirilica

en: Cyrillic/Russian
lt: Kirilica/Rus��

en: Cyrillic/Ukrainian
lt: Kirilica/Ukrainie��i��

en: Romanian
lt: Rumun��

en: Arabic
lt: Arab��

note: not available at all, ?
en: Hebrew
lt: Hebraj��

en: Hebrew Visual
lt: Vaizdin�� hebraj��

en: Armenian
lt: Arm��n��

en: Georgian
lt: Gruzin��

en: Thai
lt: Taj��

en: Turkish
lt: Turk��

en: Vietnamese
lt: Vietnamie��i��

en: Unicode
lt: Unikodas

note: maybe not available on Linux
en: Chinese Simplified
lt: Kin�� supaprastinta

en: Chinese Traditional
lt: Kin�� tradicin��

en: Japanese
lt: Japon��

en: Korean
lt: Kor��jie��i��

en: Without encoding
lt: Be koduot��s

en: _West European
lt: _Vakar�� Europos

en: _East European
lt: _Ryt�� Europos

en: East _Asian
lt: Ryt�� _Azijos

en: _SE & SW Asian
lt: _PR ir PV azijos

en: _Middle Eastern
lt: Vidurini�� _ryt��

en: _Unicode
lt: _Unikodas

en: West European
lt: Vakar�� europos

en: East European
lt: Ryt�� europos

en: East Asian
lt: Ryt�� Azijos

en: SE & SW Asian
lt: PR ir PV azijos

en: Middle Eastern
lt: Vidurini�� ryt��

en: %s source file
lt: %s ��altinio failas

en: %s file
lt: %s failas

en: %s script
lt: %s scenarijus

en: %s document
lt: %s dokumentas

en: Shell
lt: Apvalkalas

en: Config
lt: Konfig��racija

en: Gettext translation
lt: Gettext vertimas

en: _Programming Languages
lt: _Programavimo kalbos

en: _Scripting Languages
lt: _Scenarij�� kalbos

en: _Markup Languages
lt: _I��vaizdos kalbos

en: M_iscellaneous
lt: _Kita

en: All Source
lt: Visi pradiniai kodai

note: create meta file filter "All files"
en: All files
lt: Visi failai

en: Bad regex for filetype %s: %s
lt: Bloga reguliarioji i��rai��ka failo tipui %s: %s

en: untitled
lt: be vardo

en: Could not find file '%s'.
lt: Nepavyko rasti failo ���%s���.

en: Default
lt: Numatytasis

en: The current filetype overrides the default style.
lt: Esamas failo tipas nustelbs numatyt��j�� stili��.

en: This may cause color schemes to display incorrectly.
lt: Tai gali sukelti spalv�� derini�� i��kraipymus.

en: Color Schemes
lt: Spalv�� deriniai

note: visual group order
en: File
lt: Failas

en: Clipboard
lt: I��karpin��

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Format
lt: Formatas

en: Insert
lt: ��terpti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Search
lt: Paie��ka

en: Go to
lt: Eiti ��

en: View
lt: Rodymas

en: Document
lt: Dokumentas

en: Build
lt: Sukurti

en: Help
lt: ��inynas

en: Focus
lt: Fokusas

en: Notebook tab
lt: U��ra��in��s kortel��

en: New
lt: Naujas

en: Open
lt: Atverti

en: Open selected file
lt: Atverti pasirinkt�� fail��

en: Save
lt: I��saugoti

en: Save as
lt: I��saugoti kaip

en: Save all
lt: I��saugoti visus

en: Properties
lt: Savyb��s

en: Print
lt: Spausdinti

en: Close
lt: U��verti

en: Close all
lt: U��verti visus

en: Reload file
lt: I�� naujo ��kelti fail��

en: Re-open last closed tab
lt: Dar kart�� atverti paskutin�� u��vert�� kortel��

en: Quit
lt: Baigti

en: Undo
lt: At��aukti

en: Redo
lt: Gr����inti

en: Delete to line end
lt: I��trinti iki eilut��s pabaigos

en: Delete to beginning of line
lt: Pa��alinti iki eilut��s prad��ios

en: _Transpose Current Line
lt: _Perkelti esam�� eilut��

en: Scroll to current line
lt: Slinkti iki dabartin��s eilut��s

en: Scroll up the view by one line
lt: Slinkti auk��tyn viena eilute

en: Scroll down the view by one line
lt: Slinkti ��emyn viena eilute

en: Complete snippet
lt: Pilnas fragmentas

en: Move cursor in snippet
lt: Perkelti ��ymekl�� fragmente

en: Suppress snippet completion
lt: Neleisti u��baigti fragmento

en: Context Action
lt: Kontekstinis veiksmas

en: Complete word
lt: U��baigti ��od��

en: Show calltip
lt: Rodyti i��kvietimo patarim��

en: Word part completion
lt: ��od��io dalies u��baigimas

en: Move line(s) up
lt: Perkelti eilut��(-es) auk��tyn

en: Move line(s) down
lt: Perkelti eilut��(-es) ��emyn

en: Cut
lt: I��kirpti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Paste
lt: ��klijuoti

en: Select All
lt: Pasirinkti visk��

en: Select current word
lt: Pasirinkti dabartin�� ��od��

en: Select to previous word part
lt: Pasirinkti ankstesn�� ��od��io dal��

en: Select to next word part
lt: Pasirinkti sekan��i�� ��od��io dal��

en: Toggle line commentation
lt: Perjungti eilu��i�� komentavim��

en: Comment line(s)
lt: Komentuoti eilut��(-es)

en: Uncomment line(s)
lt: Pa��alinti eilut��s(-��i��) komentar��

en: Increase indent
lt: Didinti atitraukim��

en: Decrease indent
lt: Suma��inti atitraukim��

en: Increase indent by one space
lt: Padidinti atitraukim�� vienu tarpu

en: Decrease indent by one space
lt: Suma��inti atitraukim�� vienu tarpu

en: Send to Custom Command 1
lt: Si��sti �� pasirinkt�� komand�� 1

en: Send to Custom Command 2
lt: Si��sti �� pasirinkt�� komand�� 2

en: Send to Custom Command 3
lt: Si��sti �� pasirinkt�� komand�� 3

en: Send to Custom Command 4
lt: Si��sti �� pasirinktin�� komand�� 4

en: Send to Custom Command 5
lt: Si��sti �� pasirinktin�� komand�� 5

en: Send to Custom Command 6
lt: Si��sti �� pasirinktin�� komand�� 6

en: Send to Custom Command 7
lt: Si��sti �� pasirinktin�� komand�� 7

en: Send to Custom Command 8
lt: Si��sti �� pasirinktin�� komand�� 8

en: Send to Custom Command 9
lt: Si��sti �� pasirinktin�� komand�� 9

en: Join lines
lt: Sujungti eilutes

en: Insert date
lt: ��terpti dat��

en: Insert New Line Before Current
lt: Prie�� dabartin��, ��terpti nauj�� eilut��

en: Insert New Line After Current
lt: Po dabartin��s, ��terpti nauj�� eilut��

en: Find
lt: Ie��koti

en: Find Next
lt: Ie��koti kito

en: Find Previous
lt: Ie��koti ankstesnio

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Find in Files
lt: Ie��koti failuose

en: Next Message
lt: Sekantis prane��imas

en: Previous Message
lt: Ankstesnis prane��imas

en: Find Usage
lt: Kiek kart�� panaudotas

en: Find Document Usage
lt: Kiek kart�� panaudotas dokumente

en: Navigate back a location
lt: Pereiti atgal

en: Navigate forward a location
lt: Pereiti pirmyn

en: Go to matching brace
lt: Eiti �� atitinkam�� riestin�� skliaust��

en: Toggle marker
lt: Perjungti ��ymekl��

en: Go to Symbol Definition
lt: Eiti �� simbolio apra��ym��

en: Go to Symbol Declaration
lt: Eiti �� simbolio deklaravim��

en: Go to Start of Line
lt: Eiti �� eilut��s prad��i��

en: Go to End of Line
lt: Eiti �� eilut��s pabaig��

en: Go to Start of Display Line
lt: Eiti �� rodomos eilut��s prad��i��

en: Go to End of Display Line
lt: Eiti �� rodomos eilut��s pabaig��

en: Go to Previous Word Part
lt: Eiti �� ankstesn�� ��od��io dal��

en: Go to Next Word Part
lt: Eiti �� sekan��i�� ��od��io dal��

en: Toggle All Additional Widgets
lt: Perjungti visus papildomus valdiklius

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: Toggle Messages Window
lt: Perjungti prane��im�� lang��

en: Toggle Sidebar
lt: Perjungti ��onin�� juost��

en: Zoom In
lt: Priartinti

en: Zoom Out
lt: Atitolinti

en: Zoom Reset
lt: Atstatyti mastel��

en: Switch to Editor
lt: Persijungti �� redaktori��

en: Switch to Search Bar
lt: Persijungti �� paie��kos juost��

en: Switch to Message Window
lt: Persijungti �� prane��im�� lang��

en: Switch to Compiler
lt: Persijungti �� kompiliatori��

en: Switch to Messages
lt: Persijungti �� prane��imus

en: Switch to Scribble
lt: Persijungti �� keverzon��

en: Switch to VTE
lt: Persijungti �� VTE

en: Switch to Sidebar
lt: Persijungti �� ��onin�� juost��

en: Switch to Sidebar Symbol List
lt: Persijungti �� ��onin��s juostos simboli�� s��ra����

en: Switch to Sidebar Document List
lt: Persijungti �� ��onin��s juostos dokument�� s��ra����

en: Switch to left document
lt: Persijungti �� kair��j�� dokument��

en: Switch to right document
lt: Persijungti �� de��in��j�� dokument��

en: Switch to last used document
lt: Persijungti �� paskutin�� naudot�� dokument��

en: Move document left
lt: Perkelti dokument�� kair��n

en: Move document right
lt: Perkelti dokument�� de��in��n

en: Move document first
lt: Perkelti dokument�� �� prad��i��

en: Move document last
lt: Perkelti dokument�� �� pabaig��

en: Toggle Line wrapping
lt: Perjungti eilu��i�� lau��ym��

en: Toggle Line breaking
lt: Perjungti eilu��i�� lau��ym��

en: Replace spaces with tabs
lt: Pakeisti tarpus tabuliavimo ��enklais

en: Toggle current fold
lt: Perjungti dabartin�� suskleidim��

en: Fold all
lt: Suskleisti visus

en: Unfold all
lt: I��skleisti visus

en: Reload symbol list
lt: I�� naujo ��kelti simboli�� s��ra����

en: Remove Markers
lt: Pa��alinti ��ymeklius

en: Remove Error Indicators
lt: Pa��alinti klaid�� indikatorius

en: Remove Markers and Error Indicators
lt: Pa��alinti ��ymeklius ir klaid�� indikatorius

en: Compile
lt: Kompiliuoti

en: Make all
lt: Padaryti visus

en: Make custom target
lt: Padaryti pasirinkt�� fail��

en: Make object
lt: Padaryti objekt��

en: Next error
lt: Sekanti klaida

en: Previous error
lt: Ankstesn�� klaida

en: Run
lt: Vykdyti

en: Build options
lt: Darymo parinktys

en: Show Color Chooser
lt: Rodyti spalv�� parinkikl��

en: Keyboard Shortcuts
lt: Spartieji klavi��ai

en: The following keyboard shortcuts are configurable:
lt: ��ie klaviat��ros susiejimai yra kei��iami:

en: Type here what you want, use it as a notice/scratch board
lt: ��ra��ykite ��ia k�� norite naudoti kaip pastab�� ��urnal��

en: Failed to load one or more session files.
lt: Nepavyko ��kelti vieno ar keli�� sesijos fail��.

en: Set initial column number for the first opened file (useful in conjunction with --line)
lt: Nustatyti pradin�� pirmo atverto failo stulpelio numer�� (naudinga kartu su --line)

en: Use an alternate configuration directory
lt: Naudoti alternatyv�� konfig��racijos aplank��

en: Print internal filetype names
lt: Rodyti vidinius fail�� tip�� pavadinimus

en: Generate global tags file (see documentation)
lt: Generuoti bendrin�� ��ymi�� fail�� (��i��r��kite dokumentacijoje)

en: Don't preprocess C/C++ files when generating tags file
lt: Generuojant ��ymes i�� anksto neapdoroti C/C++ fail��

en: Don't open files in a running instance, force opening a new instance
lt: Vykdomojoje programos kopijoje neatverti fail��, priverstinai atverti nauj�� kopij��

en: Use this socket filename for communication with a running Geany instance
lt: Bendrauti su kitomis vykdomomis Geany kopijomis naudoti ���� lizdo failo vard��

en: Return a list of open documents in a running Geany instance
lt: Gr����inti, vykdomos Geany kopijos, atvert�� dokument�� s��ra����

en: Set initial line number for the first opened file
lt: Nustatyti pradin�� eilut��s numer��, pirm�� kart atvertam failui

en: Don't show message window at startup
lt: Paleid��iant nerodyti prane��im�� lango

en: Don't load auto completion data (see documentation)
lt: Ne��kelti automatinio u��baigimo duomen�� (per��i��r��kite dokumentacij��)

en: Don't load plugins
lt: ��skiepi�� automati��kai ne��kelti

en: Print Geany's installation prefix
lt: Rodyti Geany diegimo viet��

en: Open all FILES in read-only mode (see documentation)
lt: Visus FAILUS atverti tik skaitymo re��imu (per��i��r��kite dokumentacij��)

en: Don't load the previous session's files
lt: Ne��kelti ankstesn��s sesijos fail��

en: Don't load terminal support
lt: Ne��kelti terminalo palaikymo

en: Filename of libvte.so
lt: ���libvte.so��� failo vardas

en: Be verbose
lt: I��sam��s prane��imai

en: Show version and exit
lt: Parodyti versij�� ir i��eiti

en: [FILES...]
lt: [FAILAI...]

note: note for translators: library versions are printed after this
en: built on %s with
lt: sukurta ant %s su

en: Move it now?
lt: Perkelti dabar?

en: Geany needs to move your old configuration directory before starting.
lt: Prie�� pradedant Geany turi perkelti j��s�� sen�� konfig��racijos aplank��.

en: Your configuration directory has been successfully moved from "%s" to "%s".
lt: J��s�� konfig��racijos aplankas s��kmingai perkeltas i�� ���%s��� �� ���%s���.

note: for translators: the third %s in brackets is the error message which * describes why moving the dir didn't work
en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
lt: J��s�� senas konfig��racijos aplankas ���%s��� neperkeltas i�� ���%s��� (%s). Perkelkite j�� rankiniu b��du.

en: Configuration directory could not be created (%s).
    There could be some problems using Geany without a configuration directory.
    Start Geany anyway?
lt: Konfig��racijos aplanko sukurti nepavyko (%s).
    Naudojant Geany be konfig��racijos aplanko gali kilti b��d��.
    Vistiek paleisti Geany?

en: This is Geany %s.
lt: Tai yra Geany %s.

en: Configuration directory could not be created (%s).
lt: Konfig��racijos aplanko sukurti nepavyko (%s).

en: Do you really want to quit?
lt: Ar tikrai norite is��eiti?

en: Configuration files reloaded.
lt: Konfig��racijos failai ��kelti i�� naujo.

en: Debug Messages
lt: Derinimo prane��imai

en: Cl_ear
lt: I��_valyti

en: Status messages
lt: B��senos prane��imai

en: C_opy
lt: K_opijuoti

en: Copy _All
lt: Kopijuoti _visk��

en: _Hide Message Window
lt: _Sl��pti prane��im�� lang��

en: Could not find file '%s' - trying the current document path.
lt: Rasti failo ���%s��� nepavyko - bandomas dabartinis dokumento kelias.

en: The document has been closed.
lt: Dokumentas buvo u��darytas.

en: Switch to Document
lt: Persijungti �� dokument��

en: Open in New _Window
lt: Atidaryti naujame lange

en: The plugin "%s" is not binary compatible with this release of Geany - please recompile it.
lt: ��skiepis ���%s��� nesuderinamas su ��iuo Geany leidimu - perkompiliuokite j��.

en: _Plugin Manager
lt: ��_skiepi�� tvarkykl��

en: 
    <i>Other plugins depend on this. Disable them first to allow deactivation.</i>
lt: 
    <i>Kitas ��skiepis priklauso nuo ��ito. Pirmiausia i��junkite j��.</i>

note: Four allocations is less than ideal but meh
en: Version:	%s
    Author(s):	%s
    Filename:	%s
lt: Versija:	%s
    Autorius(-iai):	%s
    Failas:	%s

en: No plugins available.
lt: N��ra prieinam�� ��skiepi��.

en: Active
lt: Aktyvus

en: Plugin
lt: ��skiepis

en: Plugins
lt: ��skiepiai

en: Choose which plugins should be loaded at startup:
lt: Pasirinkite kurie ��skiepiai tur��t�� b��ti ��kelti paleid��iant:

en: Proxy plugin '%s' extension '%s' starts with a dot. Please fix your proxy plugin.
lt: Tarpinio serverio ��skiepio ���%s��� papildinys ���%s��� prasideda ta��ku. Pataisykite tarpinio serverio ��skiep��.

en: Configure Plugins
lt: Konfig��ruoti ��skiepius

en: Grab Key
lt: Paimti klavi����

en: Press the combination of the keys you want to use for "%s".
lt: Paspauskite klavi���� kombinacij�� kuri�� naudosite ���%s���.

en: _Expand All
lt: _I��skleisti visk��

en: _Collapse All
lt: _Suskleisti visk��

en: Action
lt: Veiksmas

en: Shortcut
lt: Spartusis klavi��as

en: _Allow
lt: _Leisti

en: _Override
lt: _Perra��yti

en: Override that keybinding?
lt: Perra��yti t�� susiejim��?

en: The combination '%s' is already used for "%s".
lt: Susiejim�� ���%s��� jau naudoja ���%s���.

note: add manually GeanyWrapLabels because they can't be added with Glade page Tools
en: Enter tool paths below. Tools you do not need can be left blank.
lt: ��emiau ��veskite ��ranki�� kelius. Nereikaling�� ��ranki�� keli�� galite ne��vesti.

note: page Templates
en: Set the information to be used in templates. See the documentation for details.
lt: Nustatyti informacij�� kuri bus naudojama ��ablonuose. Pla��iau galite paskaityti dokumentacijoje.

note: page Keybindings
en: Here you can change keyboard shortcuts for various actions. Select one and press the Change button to enter a new shortcut, or double click on an action to edit the string representation of the shortcut directly.
lt: ��ia galite nustatyti klaviat��ros susiejimus ��vairiems veiksmas. Pasirinkite kur�� nors ir paspauskite mygtuk�� ���Keisti���, tada ��veskite nauj�� trumpin��. Taip pat galite dukart spustel��ti ant veiksmo ir pakeisti eilut��.

note: page Editor->Indentation
en: <i>Warning: these settings are overridden by the current project. See <b>Project->Properties</b>.</i>
lt: <i>��sp��jimas: ��iuos nustatymus perra��ys dabartinis projektas. Pa��i��r��kite <b>Projektas->Savyb��s</b>.</i>

en: <b>Page %d of %d</b>
lt: <b>Puslapis %d i�� %d</b>

en: Document Setup
lt: Dokumento s��ranka

en: Print only the basename(without the path) of the printed file
lt: Spausdinamo failo rodyti tik bazin�� pavadinim��(be kelio)

en: Paginating
lt: Puslapiavimas

en: Page %d of %d
lt: %d puslapis i�� %d

en: Did not send document %s to the printing subsystem.
lt: Dokumentas %s nenusi��stas spausdinimo posistemei.

en: Document %s was sent to the printing subsystem.
lt: Dokumentas %s nusi��stas spausdinimo posistemei.

en: Printing of %s failed (%s).
lt: %s spausdinimas nepavyko (%s).

en: Please set a print command in the preferences dialog first.
lt: Pirmiausia nustatym�� dialoge nustatykite spausdinimo komand��.

en: The file "%s" will be printed with the following command:
    
    %s
lt: Failas ���%s��� bus spausdinamas su ��ia komanda:
    
    %s

en: Cannot execute print command "%s": %s. Check the path setting in Preferences.
lt: ��vykdyti ���print��� komandos nepavyko ���%s���: %s. Patikrinkite kelio nustatym��.

en: File %s printed.
lt: Failas %s i��spausdintas.

note: "projects" is part of the default project base path so be careful when translating * please avoid special characters and spaces, look at the source for details or ask Frank
en: projects
lt: projektai

en: Move the current documents into the new project's session?
lt: Perkelti esamus dokumentus �� naujo projekto sesij��?

en: New Project
lt: Naujas projektas

en: C_reate
lt: Su_kurti

en: Project name
lt: Projekto pavadinimas

en: Path of the file representing the project and storing its settings. It should normally have the "%s" extension.
lt: Failo kelias atvaizduojantis projekt�� ir saugantis jo nustatymus. Paprastai jis tur��t�� tur��t pl��tin�� ���%s���.

en: Choose Project Base Path
lt: Pasirinkite projekto bazin�� keli��

en: Project file could not be written
lt: Projekto failo ��ra��yti nepavyko

en: Project "%s" created.
lt: Projektas ���%s��� sukurtas.

en: Project file "%s" could not be loaded.
lt: ��kelti projekto failo ���%s��� nepavyko.

en: Open Project
lt: Atverti projekt��

en: Project files
lt: Projekt�� failai

en: Project "%s" closed.
lt: Projektas ���%s��� u��vertas.

en: Project "%s" saved.
lt: Projektas ���%s��� i��saugotas.

en: Do you want to close it before proceeding?
lt: Ar prie�� t��siant norite j�� u��verti?

en: The '%s' project is open.
lt: Projektas ���%s��� atvertas.

en: The specified project name is too short.
lt: Nurodytas projekto vardas yra per trumpas.

en: The specified project name is too long (max. %d characters).
lt: Nurodytas projekto vardas yra per ilgas (daugiausia %d simboliai).

en: You have specified an invalid project filename.
lt: Nurod��te netinkam�� projekto failo vard��.

en: Create the project's base path directory?
lt: Sukurti projekto bazinio kelio aplank��?

en: The path "%s" does not exist.
lt: Kelias ���%s��� neegzistuoja.

en: Project base directory could not be created (%s).
lt: Sukurti projekto bazinio aplanko nepavyko (%s).

en: Project file could not be written (%s).
lt: Projekto ��ra��yti nepavyko (%s).

en: _Replace
lt: Pa_keisti

en: The file '%s' already exists. Do you want to overwrite it?
lt: Failas ���%s��� jau yra. Ar norite j�� perra��yti?

note: initialise the dialog
en: Choose Project Filename
lt: Pasirinkite projekto failo vard��

en: Project "%s" opened.
lt: Projektas ���%s��� atvertas.

en: _Use regular expressions
lt: _Naudoti reguliari��sias i��rai��kas

en: Use Perl-like regular expressions. For detailed information about using regular expressions, please refer to the manual.
lt: Naudoti Perl-like tipo reguliari��sias i��rai��kas. Platesnei informacijai apie reguliari��j�� i��rai��k�� naudojim�� paskaitykite dokumentacij��.

en: Use _escape sequences
lt: Naudoti ���_escape��� sekas

en: Replace \\, \t, \n, \r and \uXXXX (Unicode characters) with the corresponding control characters
lt: Pakeisti \\, \t, \n, \r ir \uXXXX (unikodo simboliai) atitinkamais valdymo simboliais

en: Use multi-line matchin_g
lt: Naudokite keli�� eilu��i�� atitiki_m��

en: Perform regular expression matching on the whole buffer at once rather than line by line, allowing matches to span multiple lines.  In this mode, newline characters are part of the input and can be captured as normal characters by the pattern.
lt: Atlikti reguliariaj��j�� i��rai��k�� paie��k�� visoje atmintyje, o ne kiekvienoje eilut��je, leisti aptikti paie��kos tekst�� keliose eilut��se. ��ioje veiksenoje naujos eilut��s simbolis yra ��vesties dalis ir gali b��ti aptinkamas kaip ��prastas simbolis.

en: Search _backwards
lt: Ie��koti _atgal

en: C_ase sensitive
lt: Skirti r_aid��i�� dyd��

en: Match only a _whole word
lt: _Atitikti tik pilnus ��od��ius

en: Match from s_tart of word
lt: _Atitikti nuo ��od��io prad��ios

en: _Previous
lt: _Ankstesnis

en: _Next
lt: S_ekantis

en: _Search for:
lt: _Ie��koti:

note: Now add the multiple match options
en: _Find All
lt: _Surasti visus

en: _Mark
lt: _Pasirinkime

en: Mark all matches in the current document
lt: Pa��ym��ti visus atitikimus

en: In Sessi_on
lt: _Sesijoje

en: _In Document
lt: _Dokumente

note: close window checkbox
en: Close _dialog
lt: _U��verti dialog��

en: Disable this option to keep the dialog open
lt: I��junkite ��i�� parinkt��, jei norite palikti ���� dialog�� atvert��

en: Replace & Fi_nd
lt: _Ie��koti pakeisti

en: Replace wit_h:
lt: _Pakeisti:

note: Now add the multiple replace options
en: Re_place All
lt: P_akeisti visus

en: In Se_lection
lt: Pasi_rinkime

en: Replace all matches found in the currently selected text
lt: Pakeisti visus atitikmenis, ��iuo metu pasirinktame tekste

en: all
lt: visi

en: project
lt: projektai

en: custom
lt: pasirinktinis

en: All: search all files in the directory
    Project: use file patterns defined in the project settings
    Custom: specify file patterns manually
lt: Visus: ie��koti visuose aplanko failuose
    Projektas: naudoti fail�� formas projekto nustatymuose
    Pasirinktinis: nurodykite fail�� formas rankiniu b��du

en: Fi_les:
lt: Fai_lai:

en: File patterns, e.g. *.c *.h
lt: Fail�� formos, pvz. *.c *h

en: _Directory:
lt: _Aplankas:

en: E_ncoding:
lt: _Koduot��:

en: See grep's manual page for more information
lt: Platesnei informacijai per��i��r��kite grep ��inyn��

en: _Recurse in subfolders
lt: _Rekursyviai

en: _Invert search results
lt: _Apversti paie��kos rezultatus

en: Invert the sense of matching, to select non-matching lines
lt: Apversti paie��kos prasm��, ta prasme pasirinkti neatitinkan��ias eilutes

en: E_xtra options:
lt: _Papildomos parinktys:

en: Other options to pass to Grep
lt: Kitos parinktys kurios perduodamos Grep

en: Found %d match for "%s". | Found %d matches for "%s".
lt[0]: Rastas %d atitikmuo, ie��kota ���%s���.
lt[1]: Rasti %d atitikmenys, ie��kota ���%s���.
lt[2]: Rasta %d atitikmen��, ie��kota ���%s���.

en: Replaced %u matches in %u documents.
lt: Pakeista %u atitikmenys, %u dokumentuose.

en: Invalid directory for find in files.
lt: Fail�� paie��kai aplankas netinkamas.

en: No text to find.
lt: N��ra ie��komo teksto.

en: Searching...
lt: Ie��koma...

en: %s %s -- %s (in directory: %s)
lt: %s %s -- %s (aplanke: %s)

en: Cannot execute grep tool "%s": %s. Check the path setting in Preferences.
lt: ��vykdyti grep ��rankio ���%s���: %s. Patikrinkite kelio nustatym��.

en: Could not open directory (%s)
lt: Nepavyko atverti aplanko (%s)

en: Search failed.
lt: Paie��ka nepavyko.

en: Search completed with %d match. | Search completed with %d matches.
lt[0]: Paie��ka baigta su %d atitikmeniu.
lt[1]: Paie��ka baigta su %d atitikmenimis.
lt[2]: Paie��ka baigta su %d atitikmen��.

en: No matches found.
lt: Atitikmen�� nerasta.

en: Bad regex: %s
lt: Blogas regex: %s

note: TODO maybe this message needs a rewording
en: Geany tried to access the Unix Domain socket of another instance running as another user.
    This is a fatal error and Geany will now quit.
lt: Geany band�� pasiekti kitos kopijos Unix Domain lizd��, veikiant kaip kitas naudotojas.
    Tai yra kritin�� klaida ir Geany dabar u��sivers.

en: Text ended before matching quote was found
lt: Tekstas baig��si prie�� randant reikaling�� tekst��

note: TL note: from glib
en: Text was empty (or contained only whitespace)
lt: Tekstas buvo tu����ias (arba tur��jo tik tarpus)

en: A quoted Windows program name must be entirely inside the quotes
lt: Windows programos pavadinimas turi pilnai b��ti kabut��se

en: Program not found
lt: Programa nerasta

en: Failed to change to the working directory
lt: Pakeisti darbinio aplanko nepavyko

en: Unknown error executing child process
lt: Ne��inoma klaida vykdant dukterin�� proces��

en: Value
lt: Reik��m��

en: Chapter
lt: Skyrius

en: Section
lt: Sekcija

en: Appendix
lt: Priedas

en: Other
lt: Kita

en: Module
lt: Modulis

en: Types
lt: Tipai

en: Type constructors
lt: Tipo konstruktoriai

en: Functions
lt: Funkcijos

en: Program
lt: Programa

en: Sections
lt: Sekcijos

en: Paragraph
lt: Paragrafas

en: Group
lt: Grup��s

en: Data
lt: Duomenys

en: Keys
lt: Raktai

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Environment
lt: Aplinka

en: Subsection
lt: Posekcijos

en: Subsubsection
lt: Poposekcijos

en: Structures
lt: Strukt��ros

en: Parts
lt: I��rinkti

en: Assembly
lt: Surinkti

en: Steps
lt: ��ingsniai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Traits
lt: Bruo��ai

en: Implementations
lt: ��terpimai

en: Macros
lt: Makrokomandos

en: Methods
lt: Metodai

en: Package
lt: Paketas

en: Interfaces
lt: S��sajos

en: Structs
lt: Strukt��ros

en: Constants
lt: Konstantos

en: Members
lt: Nariai

en: Labels
lt: Antra��t��s

en: Namespaces
lt: Vard�� zonos

en: Classes
lt: Klas��s

en: H1 Headings
lt: H1 antra��t��s

en: H2 Headings
lt: H2 antra��t��s

en: H3 Headings
lt: H3 antra��t��s

en: ID Selectors
lt: ID pasirinkikliai

en: Type Selectors
lt: Tip�� pasirinkikliai

en: Section Level 1
lt: Skyriaus lygmuo 1

en: Section Level 2
lt: Skyriaus lygmuo 2

en: Section Level 3
lt: Skyriaus lygmuo 3

en: Section Level 4
lt: Skyriaus lygmuo 4

en: Procedures
lt: Proced��ros

en: Imports
lt: Importavimai

en: Entities
lt: Subjektai

en: Architectures
lt: Architekt��ros

en: Functions / Procedures
lt: Funkcijos / Proced��ros

en: Variables / Signals
lt: Kintamieji / Signalai

en: Processes / Blocks / Components
lt: Procesai / Blokai / Komponentai

en: Events
lt: ��vykiai

en: Functions / Tasks
lt: Funkcijos / ��vykiai

en: Programs
lt: Programos

en: Functions / Subroutines
lt: Funkcijos/Paprogram��s

en: Components
lt: Komponentai

en: Blocks
lt: Blokai

en: Defines
lt: Apibr����tys

en: Targets
lt: Paskirtys

en: Indexes
lt: Indeksai

en: Tables
lt: Lentel��s

en: Triggers
lt: I����auk��jai

en: Views
lt: Per��i��ros

en: Extern Variables
lt: I��oriniai kintamieji

en: Unknown filetype extension for "%s".
lt: Ne��inomas failo tipo pl��tinys ���%s���.

en: Failed to create tags file, perhaps because no symbols were found.
lt: Nepavyko sukurti ��ymi�� failo, gali b��ti jog simboli�� nerasta.

en: Usage: %s -g <Tags File> <File list>
lt: Naudojimas: %s -g <��ymi�� failas> <Fail�� s��ra��as>

en: Example:
    CFLAGS=`pkg-config gtk+-2.0 --cflags` %s -g gtk2.c.tags /usr/include/gtk-2.0/gtk/gtk.h
lt: Pavyzdys:
    CFLAGS=`pkg-config gtk+-2.0 --cflags` %s -g gtk2.c.tags /usr/include/gtk-2.0/gtk/gtk.h

en: Load Tags File
lt: ��kelti ��ym�� fail��

en: Geany tags file (*.*.tags)
lt: Geany ��ymi�� failas (*.*.tags)

note: For translators: the first wildcard is the filetype, the second the filename
en: Loaded %s tags file '%s'.
lt: ��keltas %s ��ymi�� failas ���%s���.

en: Could not load tags file '%s'.
lt: ��kelti ��ymi�� failo nepavyko ���%s���.

en: Forward declaration "%s" not found.
lt: Pirmin�� deklaracija ���%s��� nerasta.

en: Definition of "%s" not found.
lt: ���%s��� apra��ymas nerastas.

en: Sort by _Name
lt: Rikiuoti pagal _pavadinim��

en: Sort by _Appearance
lt: Rikiuoti pagal _i��vaizd��

en: Failed to convert template file "%s" to UTF-8
lt: ��ablono failo ���%s��� konvertuoti �� UTF-8 nepavyko

en: Cannot execute template command "%s". Hint: incorrect paths in the command are a common cause of errors. Error: %s.
lt: Nepavyko ��vykdyti ��ablono komandos ���%s���. Patarimas: da��nai to prie��astimi b��na netinkamas kelias komandoje. Klaida: %s.

note: custom actions defined in toolbar_init(): "New", "Open", "SearchEntry", "GotoEntry", "Build"
en: Save the current file
lt: I��saugoti dabartin�� fail��

en: Save all open files
lt: I��saugoti visus atvertus failus

en: Reload the current file from disk
lt: Dabartin�� fail�� ��kelti i�� disko i�� naujo

en: Close the current file
lt: U��verti dabartin�� fail��

en: Close all open files
lt: U��verti visus atvertus failus

en: Cut the current selection
lt: I��kirpti dabartin�� pasirinkim��

en: Copy the current selection
lt: Kopijuoti dabartin�� pasirinkim��

en: Paste the contents of the clipboard
lt: ��d��ti i��karpin��s turin��

en: Delete the current selection
lt: I��trinti dabartin�� pasirinkim��

en: Undo the last modification
lt: At��aukti paskutin�� keitim��

en: Redo the last modification
lt: Pakartoti paskutin�� keitim��

en: Compile the current file
lt: Sukompiliuoti dabartin�� fail��

en: Run or view the current file
lt: Vykdyti arba per��i��r��ti dabartin�� fail��

en: Open a color chooser dialog, to interactively pick colors from a palette
lt: Atverti spalv�� pasirinkimo dialog��, interaktyviam spalv�� pasirinkimui

en: Zoom in the text
lt: Padidinti tekste

en: Zoom out the text
lt: Suma��inti tekste

en: Decrease indentation
lt: Suma��inti atitraukim��

en: Increase indentation
lt: Padidinti atitraukim��

en: Find the entered text in the current file
lt: Ie��koti ��vesti teksto dabartiniame faile

en: Jump to the entered line number
lt: Per��okti �� ��vest�� eilut��s numer��

en: Show the preferences dialog
lt: Rodyti nustatym�� dialog��

en: Quit Geany
lt: I��jungti Geany

en: Print document
lt: Spausdinti dokument��

en: Replace text in the current document
lt: Pakeisti tekst�� dabartiniame dokumente

en: Create a new file
lt: Sukurti nauj�� fail��

en: Create a new file from a template
lt: Sukurti fail�� i�� ��ablono

en: Open an existing file
lt: Atverti egzistuojant�� fail��

en: Open a recent file
lt: Atverti paskutin�� fail��

en: Choose more build actions
lt: Pasirinkti daugiau k��rimo veiksm��

en: Search Field
lt: Paie��kos laukelis

en: Goto Field
lt: Eiti �� laukel��

en: Separator
lt: Skirtukas

en: --- Separator ---
lt: --- Skirtukas ---

en: Select items to be displayed on the toolbar. Items can be reordered by drag and drop.
lt: Pasirinkite kurie elementai bus rodomi ��ranki�� juostoje. Element�� tvark�� galima keisti vilkimu.

en: Available Items
lt: Prieinami elementai

en: Displayed Items
lt: Rodomi elementai

en: Invalid command: %s
lt: Neteisinga komanda: %s

en: Passing data and executing custom command: %s
lt: Perduodami duomenys ir vykdoma pasirinktin�� komanda: %s

en: The executed custom command returned an error. Your selection was not changed. Error message: %s
lt: ��vykdyta pasirinktin�� komanda gr����ino klaid��. J��s�� pasirinkimas nepakeistas. Klaidos prane��imas: %s

en: The executed custom command exited with an unsuccessful exit code.
lt: ��vykdyta pasirinktin�� komanda i����jo su nes��kmingu i����jimo kodu.

en: Cannot execute custom command "%s": %s. Check the path setting in Custom Commands.
lt: ��vykdyti pasirinktin��s komandos ���%s���: %s nepavyko. Patikrinkite kelio nustatym�� pasirinktin��se komandose.

en: Set Custom Commands
lt: Nustatyti pasirinktines komandas

en: You can send the current selection to any of these commands and the output of the command replaces the current selection.
lt: Galite si��sti dabartin�� pasirinkim�� �� bet kuri�� i�� ��i�� komand�� ir komandos i��vestis pakeis dabartin�� pasirinkim��.

en: No custom commands defined.
lt: Pasirinktini�� komand�� n��ra.

en: Word Count
lt: ��od��i�� skai��ius

en: selection
lt: pasirinkimas

en: whole document
lt: visas dokumentas

en: Range:
lt: Sritis:

en: Lines:
lt: Eilut��s:

en: Words:
lt: ��od��iai:

en: Characters:
lt: Simboliai:

en: No symbols found
lt: Simboli�� nerasta

en: Show S_ymbol List
lt: Rodyti _simboli�� s��ra����

en: Show _Document List
lt: Rodyti _dokument�� s��ra����

en: H_ide Sidebar
lt: _Sl��pti ��onin�� juost��

en: _Find in Files...
lt: _Ie��koti failuose...

en: Show _Paths
lt: Rodyti _kelius

en: line: %l / %L	 col: %c	 sel: %s	 %w      %t      %mmode: %M      encoding: %e      filetype: %f      scope: %S
lt: eilut��: %l / %L	 stulpelis: %c	 pasirinkimas: %s	 %w      %t      %mre��imas: %M      koduot��: %e      failo tipas: %f      akiratis: %S

en:  (new instance)
lt:  (nauja kopija)

en: Font updated (%s).
lt: ��riftas atnaujintas (%s).

en: C Standard Library
lt: C Standartin�� biblioteka

en: C++ (C Standard Library)
lt: C++ (C Standartin�� biblioteka)

en: C++ Standard Library
lt: C++ Standartin�� biblioteka

en: _Use Custom Date Format
lt: _Naudoti pasirinktin�� datos format��

en: Custom Date Format
lt: Pasirinktinis datos formatas

en: Enter here a custom date and time format. You can use any conversion specifiers which can be used with the ANSI C strftime function.
lt: ��veskite pasirinktin�� datos ir laiko format��. Galite naudoti bet kokius kintamuosius kurie suderinami su ANSI C strftime funkcija.

en: Date format string could not be converted (possibly too long).
lt: Konvertuoti datos formato eilut��s nepavyko (gali b��ti jog ji per ilga).

en: _Set Custom Date Format
lt: _Nustatyti pasirinktin�� datos format��

en: Select Folder
lt: Pasirinkite aplank��

en: Select File
lt: Pasirinkite fail��

en: _Filetype Configuration
lt: _Failo tipo konfig��racija

en: Save All
lt: I��saugoti visk��

en: Close All
lt: U��verti visk��

en: Geany cannot start!
lt: Geany paleisti nepavyko!

en: Select Browser
lt: Pasirinkite nar��ykl��

en: Failed to spawn the configured browser command. Please correct it or enter another one.
lt: Sukonfig��ruota nar��ykl��s komanda yra neteisinga. Pataisykite arba ��veskite kit��.

en: Classic Mac (CR)
lt: Klasikinis Mac (CR)

en: invalid VTE library "%s": missing symbol "%s"
lt: netinkama VTE biblioteka ���%s���: tr��ksta simbolio ���%s���

en: _Set Path From Document
lt: _Nustatyti keli�� i�� dokumento

en: _Restart Terminal
lt: _Paleisti terminal�� i�� naujo

en: _Input Methods
lt: _��vesties metodai

en: Directory not changed because the terminal may contain some input (press Ctrl+C or Enter to clear it).
lt: Aplankas nepakeistas, nes terminale gali b��ti teksto (paspauskite Ctrl+C ar Enter ir i��valykite).

en: Geany project files
lt: Geany projekt�� failai

en: Executables
lt: Vykdomieji failai

en: Failed to open URI "%s": %s
lt: Nepavyko atidaryti URI "%s": %s

en: Class Builder
lt: Klasi�� k��r��jas

en: Creates source files for new class types.
lt: Naujiems klasi�� tipams sukuria pradinio kodo failus.

en: Create Class
lt: Sukurti klas��

en: Create C++ Class
lt: Sukurti C++ klas��

en: Create GTK+ Class
lt: Sukurti GTK+ klas��

en: Create PHP Class
lt: Sukurti PHP klas��

en: Namespace
lt: Vard�� zona

en: Class
lt: Klas��

en: Header file:
lt: Antra��t��s failas:

en: Source file:
lt: ��altinio failas:

en: Inheritance
lt: Paveldimumas

en: Base class:
lt: Bazin�� klas��:

en: Base source:
lt: Bazinis pradinis kodas:

en: Base header:
lt: Bazin�� antra��t��:

en: Global
lt: Globalus

en: Base GType:
lt: Bazinis GType:

en: Implements:
lt: ��rankiai:

en: Options
lt: Parinktys

en: Create constructor
lt: Sukurti konstruktori��

en: Create destructor
lt: Sukurti destruktori��

en: Is abstract
lt: Yra abstraktus

en: Is singleton
lt: Yra singleton

en: Constructor type:
lt: Konstruktoriaus tipas:

en: Create Cla_ss
lt: Sukurti _klas��

en: _C++ Class...
lt: _C++ klas��...

en: _GTK+ Class...
lt: _GTK+ klas��...

en: _PHP Class...
lt: _PHP klas��...

en: HTML Characters
lt: HTML simboliai

en: Inserts HTML character entities like '&amp;'.
lt: ��terpia HTML simboli�� atitikmenis tokius kaip ���&amp;���.

en: The Geany developer team
lt: Geany k��r��j�� komanda

en: HTML characters
lt: HTML simboliai

en: ISO 8859-1 characters
lt: ISO 8859-1 simboliai

en: Greek characters
lt: Graiki��ki simboliai

en: Mathematical characters
lt: Matematiniai simboliai

en: Technical characters
lt: Techniniai simboliai

en: Arrow characters
lt: Rodykli�� simboliai

en: Punctuation characters
lt: Skyrybos simboliai

en: Miscellaneous characters
lt: ��vair��s simboliai

en: Plugin configuration directory could not be created.
lt: ��skiepio konfig��racijos sukurti nepavyko.

en: Special Characters
lt: Special��s simboliai

en: _Insert
lt: _��terpti

en: Choose a special character from the list below and double click on it or use the button to insert it at the current cursor position.
lt: I�� ��emiau esan��io s��ra��o, pasirinkite special�� simbol�� ir dukart spustel��kite ant jo arba naudokite mygtuk�� nor��dami ��terpti j�� dabartin��je ��ymeklio vietoje.

en: Character
lt: Simbolis

en: HTML (name)
lt: HTML (pavadinimas)

en: _Insert Special HTML Characters...
lt: _��terpti specialius HTML simbolius...

note: Add menuitem for html replacement functions
en: _HTML Replacement
lt: HTML _pakeitimas

en: _Auto-replace Special Characters
lt: _Automati��kai pakeisti specialius simbolius

en: _Replace Characters in Selection
lt: _Pasirinkime pakeisti simbolius

en: Insert Special HTML Characters
lt: ��terpti specialius HTML simbolius

en: Replace special characters
lt: Pakeisti specialius simbolius

en: Toggle plugin status
lt: Perjungti ��skiepio b��sen��

en: Export
lt: Eksportas

en: Exports the current file into different formats.
lt: Eksportuoja dabartin�� fail�� ��vairiais formatais.

en: Export File
lt: Eksportuoti fail��

en: _Insert line numbers
lt: _��terpti eilu��i�� numerius

en: Insert line numbers before each line in the exported document
lt: Eksportuotame dokumente, prie�� kiekvien�� eilut��, ��terpti eilut��s numer��

en: _Use current zoom level
lt: Naudoti _dabartin�� mastel��

en: Renders the font size of the document together with the current zoom level
lt: Atvaizduoja dokumento ��rifto dyd�� kartu su dabartiniu masteliu

en: Document successfully exported as '%s'.
lt: Dokumentas eksportuotas s��kmingai ���%s���.

en: File '%s' could not be written (%s).
lt: ��ra��yti failo ���%s��� nepavyko (%s).

en: _Export
lt: _Eksportas

note: HTML
en: As _HTML...
lt: Kaip _HTML...

note: LaTeX
en: As _LaTeX...
lt: Kaip _LaTeX...

en: File Browser
lt: Fail�� nar��ykl��

en: Adds a file browser tab to the sidebar.
lt: �� ��onin�� juost�� prideda fail�� nar��ykl��s kortel��.

en: Too many items selected!
lt: Pasirinkta per daug element��!

en: Could not execute configured external command '%s' (%s).
lt: Nepavyko ��vykdyti sukonfig��ruotos i��orin��s komandos ���%s��� (%s).

en: Open in _Geany
lt: Atverti su Geany

en: Open _Externally
lt: Atverti _i��ori��kai

en: Show _Hidden Files
lt: Rod_yti pasl��ptus failus

en: Up
lt: Auk��tyn

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Home
lt: Namai

en: Set path from document
lt: Nustatyti keli�� i�� dokumento

en: Filter:
lt: Filtras:

en: Filter your files with the usual wildcards. Separate multiple patterns with a space.
lt: Filtruoti failus naudojant ��prastinius pakaitos simbolius. Kelias formas atskirkite tarpu.

en: Focus File List
lt: Fokuso fail�� s��ra��as

en: Focus Path Entry
lt: Fokuso kelio ��ra��as

en: External open command:
lt: I��orin�� atv��rimo komanda:

en: The command to execute when using "Open with". You can use %f and %d wildcards.
    %f will be replaced with the filename including full path
    %d will be replaced with the path name of the selected file without the filename
lt: Komanda kuri bus vykdoma pasirinkus ���Atverti su���. Galite naudoti %f ir %d.
    %f bus pakeista failo vardu su pilnu keliu
    %d bus pakeista pasirinkto failo keliu be failo vardo

en: Show hidden files
lt: Rodyti pasl��ptus failus

en: Hide file extensions:
lt: Sl��pti fail�� pl��tinius:

en: Follow the path of the current file
lt: Sekti dabartinio failo keli��

en: Use the project's base directory
lt: Naudoti ��akninius aplankus paremtus projektu

en: Change the directory to the base directory of the currently opened project
lt: Pakeisti aplank�� �� ��aknin�� dabartinio projekto aplank��

en: Save Actions
lt: Saugoti veiksmus

en: This plugin provides different actions related to saving of files.
lt: ��is ��skiepis suteikia kelis skirtingus veiksmus, fail�� saugojimui.

en: Backup Copy: Directory could not be created (%s).
lt: Atsargin�� kopija: Aplanko sukurti nepavyko (%s).

note: it's unlikely that this happens
en: Backup Copy: File could not be read (%s).
lt: Atsargin�� kopija: Failo atverti nepavyko (%s).

en: Backup Copy: File could not be saved (%s).
lt: Atsargin�� kopija: Failo i��saugoti nepavyko (%s).

en: Autosave: Saved %d file automatically. | Autosave: Saved %d files automatically.
lt[0]: Automatinis i��saugojimas: %d failas i��saugotas automati��kai.
lt[1]: Automatinis i��saugojimas: %d failai i��saugotas automati��kai.
lt[2]: Automatinis i��saugojimas: %d fail�� i��saugotas automati��kai.

note: initialize the dialog
en: Select Directory
lt: Pasirinkite aplank��

en: Backup directory does not exist or is not writable.
lt: Atsargin��s kopijos aplankas neegzistuoja arba n��ra ��ra��omas.

en: Auto Save
lt: Automatinis ��ra��ymas

en: Enable save when losing _focus
lt: ��galinti i��saugojim�� kai prarandamas _fokusas

en: _Enable
lt: _��jungti

en: Auto save _interval:
lt: Automatinio i��saugojimo _intervalas:

en: seconds
lt: sekund��s

en: _Print status message if files have been automatically saved
lt: Jei failai buvo i��saugoti automati��kai parodyti b��senos _prane��im��

en: Save only current open _file
lt: I��saugoti tik dabar atvertus f_ailus

en: Sa_ve all open files
lt: _I��saugoti visus atvertus failus

en: Instant Save
lt: I��kart i��saugoti

en: _Filetype to use for newly opened files:
lt: Naujai atvert�� fail�� naudojamas _failo tipas:

en: Backup Copy
lt: Atsargin�� kopija

en: _Directory to save backup files in:
lt: _Aplankas kuriame saugoti atsargin�� kopij��:

en: Date/_Time format for backup files ("man strftime" for details):
lt: Atsargin��s kopijos fail�� _datos/laiko formatas (pla��iau ���man strftime���):

en: Directory _levels to include in the backup destination:
lt: Aplank�� _lygiai kurie bus ��traukti �� atsargin��s kopijos paskirt��:

en: Split Window
lt: Skaidyti lang��

en: Splits the editor view into two windows.
lt: I��skaido redaktoriaus lang�� �� du langus.

en: Show the current document
lt: Rodyti dabartin�� dokument��

en: _Unsplit
lt: _Sujungti

en: _Split Window
lt: _Skaidyti lang��

en: _Side by Side
lt: _Greta

en: _Top and Bottom
lt: _Vir��us ir apa��ia

en: Side by Side
lt: ��onas prie ��ono

en: Top and Bottom
lt: Vir��us ir apa��ia
